2737
2739
عنوان

امشب سه تا سكته ناقص زدم از دست خواهر شوهره بي حيا

| مشاهده متن کامل بحث + 5241 بازدید | 143 پست
عقاید هرکس از نظر بقیه مسخرس ولی باید احترام گذاشت

نخیر خانم! عقیده ای که تو زندگی دیگران هم نقش داشته باشه محترم نیست! تا جایی محترمه که عقیده رو فقط واسه خودت نگهداری نه اینکه واسه دیگرانم تجویز کنی

مثلا معتقد نیستم که تمام رفتارا و تفکرا قابل احترامن! یعنی هر کس هر فکر اشتباه و زشتی داشته باشه بای ...

شما انگار نخوندی نقل قول قبلیمو

نظرتونو بگین .این تاپیکا برا تبادل نظره دیگه . نخواست که یه کار زشتو ترویج بده . از احساسش گفت . برعکس این تاپیک که مسخره کردن مردمو با خاطر فکرشون ترویج میدن تازه دو نفر مثل شما رو هم با خودش همراه میکنن 

قضاوت نکنین و مواخذه نکنین مسخره نکنین ...نظرتونو بگین .... باقیش با خودتون هر جور عشقتون میکشه 🤗شب خوش

برا سلامتی نی نی کوچولوی منم صلوات بفرستین لطفا :)  جانی ودلی ... ای دل و جانم همه ♡ تو ♡ هر لحظه شکر خدایا ☆☆☆ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نخیر خانم! عقیده ای که تو زندگی دیگران هم نقش داشته باشه محترم نیست! تا جایی محترمه که عقیده رو فقط ...

تو اون تاپیک استارتر گفته بود خواهرشوهرش تاپ و شلوار پاش بوده ولی اومده چادر دست استارتر داده که بپوشه،خب خیلی بیجا کرده،منم ریپلای نکنین،بی حیایی رو به پای روشن فکری نذارین

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍
شما انگار نخوندی نقل قول قبلیمو نظرتونو بگین .این تاپیکا برا تبادل نظره دیگه . نخواست که یه کار زشت ...

ببینید اینجور حرف زدن فقط نظرشو گفتن نیست! این خانم میخواد سالها با این خانواده زندگی کنه بخواد رو رابطه ی خواهر برادری حساس باشه هم زندگی خودشو تلخ میکنه هم رابطشو با خانواده ی شوهرش بد میکنه.چه خوبه که تو تبادل نظر یه چیزی هم آدم یاد بگیره که به نفعش باشه

2742
تو اون تاپیک استارتر گفته بود خواهرشوهرش تاپ و شلوار پاش بوده ولی اومده چادر دست استارتر داده که بپو ...

پس جفتشون عین همن! فرقی ندارن! در ضمن چه خوبه که واقعا یکی روشن فکر باشه روشن فکری فحش و توهین نیست!ذهن بیدار عالیه.ممنونم

پس جفتشون عین همن! فرقی ندارن! در ضمن چه خوبه که واقعا یکی روشن فکر باشه روشن فکری فحش و توهین نیست! ...

روشن فکری با بی بند و باری فرق داره،،بحث بیفایدس بگذریم

در انتظار مادر شدن... بالاخره مادر شدم.خداروشکر😍

اون حرفاش همه از حسادت بود وگرن خودش کنار برادرش نمیخوابید.این یعنی همسر من بیماره و به خواهری ک از بچه گی باهاش بزرگ شده ممکنه نظر داشته باشه .البته هستند کسایی ک توسط محارم ازار جنسی شده باشن 

2740