2737
2734
عنوان

زنگ زدم به خواهر شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 832 بازدید | 50 پست
یک النگو بدل رنگ ثابت بگیر ببر براش فک کنه طلاس  بگو یادگاری نگهش داره نفروشتش

دست شیطونو بستی. خخخخخخخخ

هرکی هرچی دلش میخواد میگه، آخرش میگه من دلم صافه...انگار دل ما فرفریه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نباید بفروشه اگه بفروشه بفهمه حقشه🤣🤣😂😂😂🤣🤣🤣

😂😂😂

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2731
یک النگو بدل رنگ ثابت بگیر ببر براش فک کنه طلاس  بگو یادگاری نگهش داره نفروشتش

اگر بفهمه طلا نیست خیلییب زشت میشه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2740
سر پسرش. من بچه دار نمیشدم ی حرفی زد که دلم شکست

پس عزیزم زیاد جو گیر نشو حالا باھات دوکلام خوب حرف زدہ بعدا باز پشیمون میشی ولش کن ھمین ک زنگ زدی خیلی لطف کردی 

وخدایـــــــــی کــ بشـــــدت کافـــیست...♥️

منم تازه سه ماه بود سقط کرده بودم خواهرشوهرم زنگ زد با خنده گفت وای زنداداش حالا چند ماهته با اینکه همون موقع سقط کرده بودم بهش خبر دادم خواست تعنه بزنه دلم شکست وقتی دخترم دنیا اومد خواهر شوهرم بلند شد اومد پنجاه تومن اورد 

2706