2737
2734
از شوخی گذشته بیا یه فکری بکنیم هنوز برنگشته اعصابم خورده وقتی اومد چی بگم بهش چیکار کنم؟

من که اومد قیافه بودم اونم دست پیشو گرفت بعد محل نذاشتم خودش اوکی شد😐

با توهین و تشر و توسری کی گفته که مردی؟!!! 
من مجردم ولی نظرمو میگم  به نظر من مردا ذاتا موجودات لجبازی هستن بخصوص در سال های اول ازدواج و ...

حرفات منطقی و درسته ولی من گفتم خودخواه هم هست من نباید مجردی برم بیرون و اینکه من پنج ساله ازدواج کردمو اول زندگیم نیس و بچه هم دارم حالا باید چه کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که اومد قیافه بودم اونم دست پیشو گرفت بعد محل نذاشتم خودش اوکی شد😐

ایبابا من این روشارو پاس کردم قبلا ولی باز همون آشو همون کاسه خیلی مررو تشریف داره و با سیاسته از راه خر کردنت راضیت نکنه به زور و کتککاری متوسل میشه و در نهایت من از هر لحاظ آسیب میبینم 

2731
حرفات منطقی و درسته ولی من گفتم خودخواه هم هست من نباید مجردی برم بیرون و اینکه من پنج ساله ازدواج ک ...

خب باشه بیرون نرید 

وقتی ایشون رفتن مشغول مطالعه شید فیلم های جدید ببینید 

در کل هفته لباس های خوب بپوشید به خودتون حسابی برسید وقتی برمیگردند خودتون رو شاد نشون بدید 

مردا از زنای باهوش و قدرتمند و مستقل و قوی هراس دارند 

ضعف نشون ندید بزارید متوجه شن شما زندگی کردن رو خوب بلدید

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
اکثرن مردا همینن..مهم اینه که چقد عاشق باشی که بتونی تحمل کنیشون😞فقدِ فقد تحمل😓

آخه تا کی وقتیم میبینن داری تحمل میکنی و سکوت میکنی اونام کاراشو نو میکنن پرروتر میشن از همینش میترسم میترسن به راه های بدتر بکشوننش 

2740
خب باشه بیرون نرید  وقتی ایشون رفتن مشغول مطالعه شید فیلم های جدید ببینید  در کل هفته لب ...

مرسی بهش فکر میکنم دوست خوبم بازم اگ نکته ای راجع به اینکه یکم ها یه کوچووولو هم شده به حرفم گوش بده رو بگی ممنونت میشم😊😄😅