2733
2734

پولی که خرج میکنه واسه کادو خریدن مهم نیست که چقدر باشه از  این که تو دلت میخواد ۵۰۰برات بخره اون فقط موجودیش ۳۵۰هست نباید ناراحت بشی اگه ثاقعا داره و برات نمیخره یعنی خسیس هست ولی اگه نداره یا به اندازه جیبش داره خرج میکنه نمیشه اسمش رو گذاشت خسیس بعد عزیزم اینقدر زندگی خودت با بقیه مقایسه نکن چون اینجوری با هر کسی ازدواج کنی یه چیزی پیدا میکنی واسه این که بخوای مقایسه کنی ولی اگه واقعا خسیس هست مواظب باش چون زندگی با ادم خسیس سخت هست و زمان میبره تا ذره ای بتونه از این رفتارش دست بکشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نامزدی برای شناخت و بررسی همین چیزاست...غصه خوردن و آه و ناله نداره...تحلیل و ریشه یابی هم نداره....این آقا یا بی پوله یا خسیس...شما هم ببین میتونی با بی پولی یا خسیسی بسازی یا نه

شوهرت که نیست که فکر میکنی چرا اینکار رو میکنه چرا نمیکنه چرا بلد نیست چرا نمیفهمه...نامزده ...اگه باهاش هپی نیستی بذارش کنار

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2728
خودشو ميزنه كوچه علي چپ😖

من همه دوس پسرام لارج بودن 

ولی آمار شما بسیار زشته 

تعیین نرخ برا کادو تولد پول نت 

منت نمیخواد بزاری 

نخر و حرف نزن دلش هواست حرف بزنه مجبور میشه میخره همین 

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور
2738

والا خسیس نیست نامزده دیتشم تنگه 350کادو تولد میخاد بده  ایشون یکمی دهن بین هستن و نگران خواهرشه وا برم خواهرامو ببوسم اصلا نمیپرسن شوهرت تولد چی گرفت برات 

دوستش دارم .خییییییییییییییلی . الهی دست به خاکستر بزنه طلا بشه.

حس میکنم تو خیلی تحویلش گرفتی اگ 300 خرجت میکنه تو 100 خرجش کن اون مررده بعدشم کسی یکیو بخواد هی نمیگه اینقدر دارم توام نگو چی میخوای بزار ببین خودش چیکار میکنه

من خوشحالم چون خدا همیشه هوای منو داره
والا خسیس نیست نامزده دیتشم تنگه 350کادو تولد میخاد بده  ایشون یکمی دهن بین هستن و نگران خواهرش ...

دقیقا 

هی تذکر هم میده کمتر ولخرجی کن ب فکر آینده ات هم باش 

میرسد غم های بی پایان به پایان غم مخور

عزیزم هم توقع تو زیاده هم ایشون یکم پرروئه

دررهر صورت اگه نمیتونی تحمل کنی جدا شو.

شوهر که غول چراغ جادو نیست هر چی خواستی زود محیا کنه.

دوروز دیگه تو زندگیت اگه واقعا نداشتین و نتونست چیرایی که میخوای بدات بگیره چیکار میکنی پس؟؟

به تعداد نیس که به معرفته...یوسف 11 تا برادر داشت...ﺣـُﺴﯿﻦ ﯾـِﻪ عبــــــــــاس 🖤

من نفهمیدم،عقد نکردی ولی رابطه جنسی داشتی،اینو کجای دلم بزادم اخه😑😑😑 همه چیتو در اختیار یارو گذاشتی بعد توقع داری نامزد بازی و عشقولک بازی دربیاره برات

مجبور به تولید مثل نیستیم،یک فرق ما با حیوانات همینه