2733
2739
عنوان

مامانای کرمانی

10165 بازدید | 47 پست

سلام دوستان میخواستم بپرسم کسی میدونه نوبت دهی دکتر زهرا کامیابی چطوریه؟تو سایت نوشته از ساعت دو هستن ولی هرچی تماس میگیرم کسی جواب نمیده

خدایا شکرت😍

نمیشناسمش من پیش دکتر ضمیری میرم که نوبت دهیش فاجعه است از بس شلوغه

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
نمیشناسمش من پیش دکتر ضمیری میرم که نوبت دهیش فاجعه است از بس شلوغه

ضمیری شنیدم دکتر خوبی نیس عزیزم، قصدم دخالت کردن نیس فقط وظیفه خودم دونستم که بهتون بگم البته بازم خودتون بهتر از هرشخص دیگه ای میدونید چی و کی بهتره😍

خدایا شکرت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من دکترم جدیدی بود ک الان خارج از کشوره اما دکتر قاضی و دکتر قاسمی هم کارشون خوبه کامیابی دیگه خیل ...

عزیزم من شنیدم کارشون خوبه... در مورد مدرس نژاد چیزی میدونین؟

خدایا شکرت😍
عزیزم من شنیدم کارشون خوبه... در مورد مدرس نژاد چیزی میدونین؟

دکتر مدرس نژادم خوبه

البته بگی تو چ زمینه ای من بیشتر میتونم راهنماییت کنم

اگ تو زمینه نازایی باشه خب دکتر حمزه نژاد عااالیه

تو زمینه بارداری و مراقبتای بارداری قاسمی خیلی پیگیر و دقیقه

تو زمینه زایمان و سزارین باز کار قاضی و طیبی و کامیابی حرف نداره از فرزی 

تو زمینه زنان و بیماری های زنان هم خب چندتا دکتر کار بلد داره

دکتر مدرس نژادم خوبه البته بگی تو چ زمینه ای من بیشتر میتونم راهنماییت کنم اگ تو زمینه نازایی باشه ...

من تازه فهمیدم باردارم میخوام ی دکتر خوب پیدا کنم که تااخرش هم تحت نظر همون باشم 

خدایا شکرت😍
2740
شما هم بارداری عزیزم ؟

اره چند روزیه عقب انداختم ولی بتام یه مقدار پایین بود280بود حدودا سه چهارروز بعد ا ز تاخیر

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم برای سلامتی نی نی من و نی نی شما
2706