2737
2734

سپرده روزشمار صندوق یکم بانک کشاورزیس

سودش بین 18الی 22درصد هست

فقط امیدوارم باز باشه اگر نبود احتمالا اول ماه باز بشه

من خودمم همونجا سپرده کردم

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ خدایا مراقب عزیزانم باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اوخیشما هفته ۳۶ هستی؟؟ منم هفته ۳۷ هستم چه خوب که زایمانمون نزدیکه

بله عزیزم .شما حالت چطوره خوبی؟ من که حالم خیلی بده فقط منتظرم این چند روز هم تمام بشه  نگران نی نی هستم فشارم بالاست میترسم 

در چه صورت میشه 22 درصد؟

این سودها علی الحساب هست

یعنی پیش بینی میشه از مابین این مبلغها سود واریز شه

مثلا ماه شهریور سودی که واریز کردند 22درصد بودممکنه یه ماه 18درصد بریزند

بانک ملی اعتماد هم اولش گفت 20 درصد اما بعد 1ماه تغیر داد و 15درصدش کرد

بله عزیزم .شما حالت چطوره خوبی؟ من که حالم خیلی بده فقط منتظرم این چند روز هم تمام بشه  نگران ن ...

الحمدالله خوبم،،، امروز سونو داشتم همه شرایط بچم خوب بود فقط گفت دور کمر بچم از هفته الانش ۲ هفته کمتره و این یعنی دخترم یه کم لاغره،، وزنش ۲۷۵۰ بود 

من سرکلاژ و استراحت مطلق بودم به امید خدا امروز دارم میرم نخ سرکلاژ رو بکشم

2740

اما به شخصه بانک کشاورزی خیلی بهتره فقط تاکید میکنم حتما سپرده روزشمار ن سالیانه چون سالیانه ها اگر سودش 18درصد باشه موقع بازخرید قبل از موقع سررسید 16درصد پاتون درمیاد

عزیزم ببخشید روزشمار یعنی چطوزه؟یعنی اصل پول دست اوناست توکارتت نیست؟

روز شمار یعنی پول تو حساب خودته و هر وقت بخوای میتونی برداشت کنی و سودش از سپرده همیشه کمتره و اگر بانک تصمیم بگیره بالا و پایین میکنه ،،، اما سپرده سودش ثابته تو یه مدت و نمیتونی به پولت دست بزنی

روز شمار یعنی پول تو حساب خودته و هر وقت بخوای میتونی برداشت کنی و سودش از سپرده همیشه کمتره و اگر ب ...

متوجه هستم من یه حساب میخوام که اصل پول توی کارت باشه چون ممکنه هرلحظه نیازش داشته باشم نمیتونم ۳ روز صبرکنم

عزیزم ببخشید روزشمار یعنی چطوزه؟یعنی اصل پول دست اوناست توکارتت نیست؟

قردادی بین شما و صندوق سپرده که در بورس میباشد منعقد میشه و با پول شما سهام خرید میشه و به نام شماست هر ماه سود پول واریز حسابتون میشه

اینکه میگم روزشمار باشه واسه اینکه اگر یه وقتی به مشکل خوردید و پول لازم شدید بتونید راحت سپردتون رو خارج کنید

چون سپرده های 1ساله رو اگر زودتر موعد قرارداد خارج کنید مشمول جریمه میشید که این وسط شما ضرر میکنیدم

مثلا خودم 40میلیون سپرده داشتم آپارتمان خریدم خیلی راحت امروز رفتم بازخریدش کردم تا 3روز دیگه هم پولش تو حسابمه بدون اینکه 1ریالش کم بشه

اپلیکیشن

بهترین سود بدون ریسک رو از بازار دانلود کن

یه قسمت آموزش داره که با اصطلاحات آشنات میکنه و در عین حال اطلاعات مفید درباره سودها و سپرده ها در اختیارت قرار میده