2752
2734
عنوان

نه بی غیرتیست و نه خجالت آور ...

| مشاهده متن کامل بحث + 4044 بازدید | 303 پست
همه که زشت میدونن طرف ازمسافرت میادازبزرگ تاکوچیک همه رومیبوسه به زنش که میرسه دست میده

راستش منم این کار زشت میدونم منو همسرم حتی روم نمیشه سلام کنم بهش چه برسه به بوس و بغل این که گفتم کار جاریم بوده برام رفتارش عجیبه جلوی جمع چطور روش میشه😐

تا خدا هست به عالم چه نیازست 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستش منم این کار زشت میدونم منو همسرم حتی روم نمیشه سلام کنم بهش چه برسه به بوس و بغل این که گفتم ک ...

چ اشکال داره خب 

عاقا فکنم شما ازونا باشین ک خجالت بکشید تو جمع سرتونم بذارین رو شونه همسز

دختری با چشم های سنردیپیتی👁👁🌸همونجا که شاعر میگه چه چشمای قشنگی داری دختر😜 همون چشم درشته معروفم😌ریا نباشه ما چشم درشتا 😬 اول چشم بودیم با مقداری مژه👁👁 بعد دست و پا در آوردیم🤪😂😂 https://harfeto.timefriend.net/17168112413226🌸چالش ناشناس صرفا برای دوستان قدیمیست  و ارزش دیگری ندارد 🩷🦩🤍https://abzarek.ir/service-p/msg/1867261 اگر دوست قدیمی منی برام پیام بذار دیدن دوبارت خوشحالم میکنه 🦩🦩🤍🩷🦩 ● باشد که غم خجل شود از صبر قلب ما ❤️‍🩹میاد اون روز خوبه 🕊
2731

شاید اون کسیکه هنوز ازدواج نکرده و در اوج غلیان احساسات و غرایزه همه محبت و عشق رو تو بوس و بغل و... ببینه

ولی اونی که سالها ازدواج کرده و سرد و گرم روزگار رو چشیده می دونه هزارتا بوس و بغل فایده نداره اگر طرف مقابلت حرفات رو درست نشنوه

پشتت نباشه

خواسته هات براش مهم نباشه و.... 

حتی دیگه دوست نداری جمله دوستت دارم رو بشنوی وقتی حس کنی فقط یه جمله ست که گفته میشه و پشتش هیچ عملی نیست که ثابت کنه این جمله رو

ولی زنی که می دونه شوهرش بهترین پشتیبانه براش

می دونه شوهرش شب و روز زحمت میکشه تا آرزوهای زن و بچه ش رو بر آورده کنه

می دونه با وجود شوهرش هیشکی جرات نداره بهش بگه بالای چشمت ابروئه و تو خلوت خودشون به اندازه کافی بوس و بغل و ابراز عشق دارن... 

دیگه لزومی نمی بینن تو جمع بخوان این علاقه رو جار بزنن

بلکه همه سرد و گرم چشیده های فامیل هم از نوع احترام و روابط و حتی نگاه محبت آمیز این دو نفر می دونن چه رشته محکم محبتی بینشون هست

البته جلوی بچه ها تو خونه

محبت آمیز رفتار کردن، بوسیدن عادی که بچه ها رو هم همونطور می بوسیم  و جمله دوستت دارم که مثلا پدر به بچه ها میگه من شمارو خیلی دوست دارم

مامانتونم خیلی دوست دارم و...کار خوبیه و باعث آموزش بچه ها میشه

همه که زشت میدونن طرف ازمسافرت میادازبزرگ تاکوچیک همه رومیبوسه به زنش که میرسه دست میده

خوب اونم به عرف خانواده اش نگاه می‌کنه که فردا دستش نندازن.ولی ما نه مثل بقیه با چاشنی دلتنگی‌ه بیشتر همو میبوسیم .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

اره توجه کردی چقدر بده . یعنی به اصل کاری میرسه فقط ی دست دادن و احوالپرسی 

خداروشکر من همسرم هر روز که از سر کار میاد منو بغل میکنه و بوس میکنه . فرقی نمیکنه کجا باشیم . گاهی وقتا اگه تو خیابانم همو ببینیم بغلم میکنه

اشکال داره ولی خیلی راحتترباهاش برخوردمیشه اگرمردی زنشوبزنه میگن زنووشوهرن دیگه ولی اگه ببوسه انگارگ ...

نه اصلاً ، منکه ندیدم راحت برخورد کنن ، اینجور آدما از چشم همه میفتن

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
ضعیفه حق نداری تنها جایی بری فهمیدی؟      

😂باید همچین پدرشو ادم در بیاره بفهمه ضعیفه کیه

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست
دقیقا منم همینطور☹ حالا من گفتم گفتن اثار ماهواره و فیلمه😑 تهمت ناروام میزنن

اینکه با توجه به حرفای خودتون میگم اینا تأثیر فضای مجازیه ،تهمت محسوب میشه؟!

😐😑

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
اشکال داره ولی خیلی راحتترباهاش برخوردمیشه اگرمردی زنشوبزنه میگن زنووشوهرن دیگه ولی اگه ببوسه انگارگ ...

نه والا ما که برعکسشو دیدیم

اصلا اگر مردی تو جمع زنشو بزنه دیگه از چشم همه میفتن، اصلا من ندیدم و چیز عادی هم نیست

همچین صحنه ای ببینم رابطه اون دونفر هیچ وقت تو ذهنم درست نمیشه

اینکه با توجه به حرفای خودتون میگم اینا تأثیر فضای مجازیه ،تهمت محسوب میشه؟! 😐😑

بله 😅 اخه خودم میگم نیس شما میگین هس

دختری با چشم های سنردیپیتی👁👁🌸همونجا که شاعر میگه چه چشمای قشنگی داری دختر😜 همون چشم درشته معروفم😌ریا نباشه ما چشم درشتا 😬 اول چشم بودیم با مقداری مژه👁👁 بعد دست و پا در آوردیم🤪😂😂 https://harfeto.timefriend.net/17168112413226🌸چالش ناشناس صرفا برای دوستان قدیمیست  و ارزش دیگری ندارد 🩷🦩🤍https://abzarek.ir/service-p/msg/1867261 اگر دوست قدیمی منی برام پیام بذار دیدن دوبارت خوشحالم میکنه 🦩🦩🤍🩷🦩 ● باشد که غم خجل شود از صبر قلب ما ❤️‍🩹میاد اون روز خوبه 🕊
بله 😅 اخه خودم میگم نیس شما میگین هس

باشه نیست 😶