2737
2734
سلام پسرم نه ماهشه شبا تقریبا ساعت دوازده می خوابیم و تا ساعت ده صبح خوابه اما چه خوابی هر یک ساعت یکبار بیدار میشه و باید شیرش بدم بیشتر مواقع هم همین که سینه مو میگیره خوابش میگیره و زیاد شیر نمیخوره بعضیا میگن شاید شیرت سبکه اما من با شیر خشک هم که میخوابونمش همینه مدلش , خواب روزم که قربونش برم اگه یک ساعت بخوابه پشت سر هم من جشن میگیرم , تو رو خدا بگید چیکار کنم خیلی کلافه شدم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم دخترم یک سال نیمه هستش هنوز عین ادم نخوابیدم
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
آرزو جون پسر من هم هفت ماهشه دقیقا اینطوریه من رو دیوانه کرده یکسره سینم تو دهنشه
به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی
از درد های کوچیکه که آدم می ناله؛ ولی وقتی ضربه سهمگین باشه، لال می شه
باید جای این کوچولوها رو از بغل خودمون جدا کنیم تو همون اتاق ولی روی تخت جدا فکر کنم تنها راهکارش همینه.
به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی
از درد های کوچیکه که آدم می ناله؛ ولی وقتی ضربه سهمگین باشه، لال می شه
2740
سیر نمیشه این مدلی میخوابه توی روز خیلی باهاش بازی کن و شب قبل از خواب سیرش کن بهش سرلاک بده می می دندونی شده اگر پسونک میخورد مشکلی نداشتی
دلم به مستحبی خوش است که جوابش واجب است: السلام علیک یا علی بن موسی الرضا*** اللهّمَ صَلّ عَلی عَلی بنْ موسَی الرّضا المرتَضی الامامِ التّقی النّقی و حُجّتکَ عَلی مَنْ فَوقَ الارْضَ و مَن تَحتَ الثری الصّدّیق الشَّهید صَلَوةَ کثیرَةً تامَةً زاکیَةً مُتَواصِلةً مُتَواتِرَةً مُتَرادِفَه کافْضَلِ ما صَلّیَتَ عَلی اَحَدٍ مِنْ اوْلیائِکَ
پسر من تا 2 سال و 3 ماه همینطوری بود الان بودن این که کار خاصی انجام بدم شرایطش تغییر کرده و شب که می خوابه تا صبح بیدار نمی شه هر بچه ای یک طبیعتی داره و باید تحمل کرد خودش درست می شه
بچه من تا یک و نیم سالگی طوری بود که من شب تا صبح نشسته بودم و اون تو بغلم بود از بس نشسته بهش شیر دادم قوز درآوردم به خدا... الان خودش می خوابه تا صبح
2706