2733
2739
عنوان

مصرف کلومیفن

| مشاهده متن کامل بحث + 26753 بازدید | 25 پست
واسه تشخیص زمان تخمک گذاری بهترینش سونویه.. منم کلومیفن خوردم این ماه و سونو دادم که تخمک گذاری رو ن ...

انشالله عزیزم🙏🙏برای هممون دعا کنیم😘

خدا صلاح مارو بهتر میدونه🙏☺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها کسی نیس با شرایط مشابه من برای بارداری، دردهای مداوم زیر شکم داشته باشه و نتیجشو دیده باشه..بیاد بگه نگرانیم بره😳 

با عطسه کردن، شدید تیر میکشه دادم در میاد😢

2728
بچه ها کسی نیس با شرایط مشابه من برای بارداری، دردهای مداوم زیر شکم داشته باشه و نتیجشو دیده باشه..ب ...

عزیزم یک موقع عفونت رحم نداری؟؟ اخه عفونت هم زیر دل تیر میکشه. شاید هم ان شاءالله باردار شدی واسه همون تیر میکشه

خدا جونم نی نی کوچولوم رو سالم و صالح بهم برسون.. خدا جونم دامن همه منتظرا رو سبز کن.میشه لطفا یه صلوات واسه حاجتم بفرستید.
عزیزم یک موقع عفونت رحم نداری؟؟ اخه عفونت هم زیر دل تیر میکشه. شاید هم ان شاءالله باردار شدی واسه هم ...

عزیزم من نزدیک ۸ ماهه مدام معاینه و آزمایش شدم پیش دکترم چون اوایل عفونت ادراری داشتم که شکر خدا کامل برطرف شد و با خیال راحت رفتم اقدام با دستور پزشکم. هیچ ماهی نداشتم این تیر کشیدنای خفیفو..فقط این ماه با مصرف دارو و آمپول اینجوری شدم و واقعا نگرانم🙁

قربونت خداکنه برای بارداری باشه 🙏😚 درغیر این صورت میترسم علت بدی داشته باشه

سلام به خانومااا

منم این ماه خوردم از روز 5 تا روز 10، روزی دوتا

فردا می رم سونو

برام دعا کنید

دکترم بمن آمپول نداده. شاید اگه سونو رو ببینه بده

من خیلییییییییی وقته منتظرم  

امیدوارم خانم استارتر باردار باشی  

كاش ميدانستي براي داشتنت 👶🏻دلي ♥️را به دريا زدم كه از آب 💧واهمه داشت...😣😢( خدايا تا ابد شكرت🥰)
سلام به خانومااا منم این ماه خوردم از روز 5 تا روز 10، روزی دوتا فردا می رم سونو برام دعا کنید ...

سلام عزیزم...ممنونم...انشالله هممون جواب میگیریم بزودی😍

دکتر من بعداز دیدن سونوم آمپول تجویز کرد انشالله شما نیاز نداشته باشی به آمپول و خودش آزاد شه عزیزم و این ماه حتما نتیجه بگیری و خبر خوششو بدی اینجا😗😉

2740
سلام عزیزم...ممنونم...انشالله هممون جواب میگیریم بزودی😍 دکتر من بعداز دیدن سونوم آمپول تجویز کرد ا ...

خیلی مچکرررم

بله حتماً میام همینجا و اعلام می کنم

من منتظر خبرای خوب در این گروه هستم

كاش ميدانستي براي داشتنت 👶🏻دلي ♥️را به دريا زدم كه از آب 💧واهمه داشت...😣😢( خدايا تا ابد شكرت🥰)
واسه تشخیص زمان تخمک گذاری بهترینش سونویه.. منم کلومیفن خوردم این ماه و سونو دادم که تخمک گذاری رو ن ...

باجازه استاتر . من امروز رفتم دکتر واسم قرص کلومیفن نوشته و اکوئین (equin 1.25 ؛پروژسترون ) . کلومیفن از ۳ پری تا ۷ پری باید بخورم ولی  قرص اکوئین نفهمیدم کی باید بخورم فقط رو بسته داروخونه نوشته شبی  یک عدد قبل از خواب .  ممنون میشم اگه اطلاعی دارین راهنماییم کنید

🌹�ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹
باجازه استاتر . من امروز رفتم دکتر واسم قرص کلومیفن نوشته و اکوئین (equin 1.25 ؛پروژسترون ) . کلومیف ...

عزیزم من از اکوئین اطلاعی ندارم... ان شاءالله باردار میشی با همین کلومیفن

خدا جونم نی نی کوچولوم رو سالم و صالح بهم برسون.. خدا جونم دامن همه منتظرا رو سبز کن.میشه لطفا یه صلوات واسه حاجتم بفرستید.