2733
2739
عنوان

بدترین سوتی که جلوی نامزدتون دادین رو تعریف کنید.

| مشاهده متن کامل بحث + 11766 بازدید | 117 پست
آخه همه میگن اگه بچه ننه هس درست نمیشه نمیدونم چکار کنم 

سخته تا درست بشه ولی باید خیییلی تلاش کنی

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نی نی نیاری صلواااااات

🤣🤣🤣🤣🤣🤣ولی خدایی خیلی زود بود اگه حامله میشدم 

بعدم اونموقع ک فکر میکردم حامله م هنو ۴ ماه مونده بود به عروسی 

قراره بعد از محرم و صفر عروسی کنیم الان 😊😊😊😊

به بعضیام باید گفت : خودمون عَن‌یم 💩، واسه کیا اینا چُس میکنن خودشونو؟!😏🤔😄      
2728
عزیزم چه جوری بهش بفهمونیم که زنش بزرگترین بخشی از زندگیشه ؟

این دیگه بستگی به فهم طرف داره 

من نامزدم مادرشو خیلیییییییی زیاد دوست داره ولی همیشه میگه من تو رو از مادرمم بیشتر دوست دارم چون تا اخر عمرم قراره با تو زندگی کنم غم ها و شادی هامو با تو شریک میشم تنها کسی ک بهش اعتماد دارم دیگه تویی 

2740
این دیگه بستگی به فهم طرف داره  من نامزدم مادرشو خیلیییییییی زیاد دوست داره ولی همیشه میگه من ...

تازه تک پسرم هست فقط ی دونه ابجی داره ک دبیرستانیه

من میخواستم بگم اونو بده  پلیز (لطفا)گفتم اون رو بده  کلوز ( بستن)گفت عزیزم منظورت پلیزه اینقد خجالت کشیدم زدم زیر گریه هزار بارگفت معذرت میخوام من که چیزی نگفتم اخه من خیلی خجالت کشیدم الان به اون موقع میخندم میگم چم بود اونجورکردم 

خدایا بخاطر همه چی هزاران بار شکرت شکرت شکرت الهم صل علی محمد و آل محمد 💗
چکار کنم 

هم رازش باش باهاش دردو دل بکن ولی در حدی که بعد برات داستان نشه.بیشتر باهاش وقت بگذرون هر اخلاق بدی که مادرش داره رو تو به بهترین نحو جلوش رفتار کن.ابراز علاقه شدید داشته باشه باهاش.همه جا کنارس باش.بهش بگو من تورو بیشتر از مادرو پدرم دوست دارم

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه