2752
2734
سلام
مینا جون میگو رو میتونی مزه دار کنی. بعدش کمی توی کره تفت بدی(خیلی کم) بعد کنار پلو دم بدی. من از میگو متنفرم اما خواهرم این روشو یادم داد و بو نمیده. سرخ کرده یا توی خمیر بنیه هم میشه. اما روش اول سالمتره!!!
تن هم اشکالی نداره اما بدلیل افزودنی و... ندی بهتره. اما خود ماهی تن رو اگر گیر بیاری(که نمیاری توی مشهد) واقعا مفیده
زندگی کن به شیوه خودت،باقوانین خودت،باباورها وایمان قلبی خودت،مردم دلشان میخواهد موضوعی برای گفتگو داشته باشند برایشان فرقی نمیکند چگونه هستی هرجورکه باشی حرفی برای گفتن دارند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مینا جون منم تا به حال تن ماهی و میکو ندادم به مسیحا

این مطالب واسه منم سوال بود مرسی

ولی من شنیدم که میکو با اب برتقال ( کلا ویتامین c ) نباید خورده بشه انکار یه ترکیبشون تولید سم میکنه که اسمشو سمو یادم نمیاد
جوانه بزن ... رشد کن ... سر بلند کن و سبــــز شو ... آنقدر که روزی ... حیــــــران شوی از خودت.