2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اعتقادداره به زن نبایدمحبت کرد

شما بهش اون روی سکه رو نشون بده ک زن حرمت داره هر وقت آروم میشه باهاش صحبت کن بذار بدی کارشو بفهمه کم کم درست میشه 

و اما در عالم رازیست ک جز به بهای خون فاش نگردد 
پس چرا تو‌ زیارت عاشورا اون همه لعنت و نفرین هست؟اون وقت حضرت زینب اون مردمو نفرین نمیکرد که تا قیام ...

بنظر من ک نفرین تو زیارت عاشورا بخاطر شناخت صفت های بد این شریرها بوده ولی همین سوالو از یه عالم بپرسی حتما جوابی داره بهت بده

خدا همه هم جنس هامون از دست موجودات فاسدي كه فقط باعث آزار اذيتشون ميشن خلاص كنه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2738
برا چي طلاق.خب روي رفتارهاشون فكر كنن

تاپیکای قبلشو ببین.چرا جدا نشه؟ جونشو از سرراه آورده ؟کتک بخوره وسیله های خونش بشکنه.فحش ناموسی هم بخوره؟؟مگه چقد قراره عمر کنیم.البته این نظر منه.من بودم حداقل اقدام به جدایی میکردم

کسی که میدونه اشتباه کردی وبازم ازت دفاع میکنه یا مادرته یا عاشقته
فدای تووووو زیبارو و زیبا صوت☺😙😙😊😊😙😙 صدات تو گوشمههههه ایقد ک صدای تو تو گوشمه ها صدا شوهرم ...

لطف داری گلم😘😘😘😘😍😍😍😍😍😍😍چوبکاری میکنی

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
تاپیکای قبلشو ببین.چرا جدا نشه؟ جونشو از سرراه آورده ؟کتک بخوره وسیله های خونش بشکنه.فحش ناموسی هم ب ...

چه ميدونم والا.من دوست ندارم بچه ها بي مادر پدر بزرگ بشن .اي خدا هيچ بچه اي دور از مادرش نباشه...الهي امين...

2706