2733
2739

واسه شستن دستات اصلا مایع دستشویی استفاده نکن فقط صابون بزن صابون کرمی سیوند خیلی خوبه عزیزم منم یه مقدار وسواسیم دستام خشک بود دکتر از این صابون بهم داد و موقع ظرف شستن اول دستکش نخی دست کن و روی اون دستکش ظرفشویی بپوش .یه بسته دستکش نایلونی هم بذار دم دستت کاراتو باهاش انجام بده کمتر دست میشوری💙

الهی و ربی من لی غیرک. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه عزیزم قم خیلی دوره تو خوده تهران

عزيزم يه روز بايد وقت بذاري ديگه 

عوضش نجات پيدا ميكني 

از ديدن دستات ترسيدم 

اينجوري پيش بري بيمار ميشي 

حتما برو 

دكتر عباس شهيدي  

روانپزشك هستن 

دست من سوي خداست🙏دوستان براي حاجت رواييم صلوات بفرستين لطفا❤️

صابون فیروز بخر حالا یا زیتون یا بادوم ..... قیمت مارک فیروز مناسبه. کیفیتشم خوبه

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2731
عزیزم دکتر خوب میشناسی بهم معرفی کن  شوعرمو راضی میکنم ببره

والا گلم بهترین دکتر پوست نخیی هستش معروفه ولی گرونه یه تاپیک بزن دکتر پوست بهت معرفی میکنن من نمیشناسم

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
تو رو خدا راست میگی یعنی خوب میشه؟؟؟

اره عزیز دلم برا چی خوب نشه.اصلا مگه میشه خوب نشه

مادر، سالخوردگي دختركي تنهاست كه عروسكهايش حرف ميزنند ،بزرگ ميشوند و راه ميفتند و ميروند
2738
اره عزیز دلم برا چی خوب نشه.اصلا مگه میشه خوب نشه

مرسی دوستم

بخدا اعصابم داغونه 

وسواس دارم حرص میخورم بدتر میشم 

کلا با دیونگی چند قدم فاصله دارم انگار

ممنون از دلگرمیت عزیزم همیشه لبت خندون باشه

مرسی دوستم بخدا اعصابم داغونه  وسواس دارم حرص میخورم بدتر میشم  کلا با دیونگی چند قدم ف ...

عزیزمی.گلم اصلا خودتو ناراحت نکن واقعا چیزی نیست

مادر، سالخوردگي دختركي تنهاست كه عروسكهايش حرف ميزنند ،بزرگ ميشوند و راه ميفتند و ميروند
مرسی دوستم بخدا اعصابم داغونه  وسواس دارم حرص میخورم بدتر میشم  کلا با دیونگی چند قدم ف ...

گلم راستی اگه بچه داری یکی دو روز از کرم بچت بزن به دستت .خیلی سادس چیر عجیبی نیست برا خانومایی که شست و شو میکنن پیش میاد خشکیه