2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یعنی الان داره به کی قول میده تا آخر عمر باهاشه ؟؟  با کی اسم نی نی انتخاب میکنه  به کی ...

هه😔😔😔😔😔😔

😂😂😂😂😂😂😂چرا نمیتونم فاز دپ بردارم

مهم نی اخرش که مال خودت میشه😜😜😜😜

مطمئن باش بعد از من دیگه چشمای هیچکس موقع دیدنت از ذوق برق نمیزنه💔
2731
یعنی الان داره به کی قول میده تا آخر عمر باهاشه ؟؟  با کی اسم نی نی انتخاب میکنه  به کی ...

اونی که به من این قولا رو داد چیکار کرد برام که شوهر اینده ی تو بخواد برا دوس دخترش بکنه😊

مطمئن باش بعد از من دیگه چشمای هیچکس موقع دیدنت از ذوق برق نمیزنه💔
اونی که به من این قولا رو داد چیکار کرد برام که شوهر اینده ی تو بخواد برا دوس دخترش بکنه😊

فان بود گلم 😕😅

۳۰ مهر روز جهانی لکنت زبانه مسخره بازی در نیارینا از همتون انتظار سورپرایز دارم  😂💔
هه😔😔😔😔😔😔 😂😂😂😂😂😂😂چرا نمیتونم فاز دپ بردارم مهم نی اخرش که مال خودت میشه😜😜😜😜

منم فاز دپ نداشت پستم 😂😂😂😂😂😂 

۳۰ مهر روز جهانی لکنت زبانه مسخره بازی در نیارینا از همتون انتظار سورپرایز دارم  😂💔
2706