2737
2739
عنوان

عروسک بی بی بورن آنابل و ازکجه بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1565 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قبلا تو قشم و عربستان دیده بودم دوست داره براش اینترنتی بخر بعضی هاشون حتی شیر و پوشک و لباس اضافه و دستشویی هم دارن

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی

مدتی هست زخم دل من خورده نمک /از کس وناکس وبیگانه شنیدم متلک /رحمه الله علی الحب حسین بن علی/سرارباب سلامت حرف مردم ب درک❤️🌹❤️هرکس ب کسی نازد ماهم ب علی نازیم ...باافتخار شیعه ی مولاعلی(ع)
2738

چه خاصیتی داره ک انقد گرونه؟😕

مدتی هست زخم دل من خورده نمک /از کس وناکس وبیگانه شنیدم متلک /رحمه الله علی الحب حسین بن علی/سرارباب سلامت حرف مردم ب درک❤️🌹❤️هرکس ب کسی نازد ماهم ب علی نازیم ...باافتخار شیعه ی مولاعلی(ع)
قبلا تو قشم و عربستان دیده بودم دوست داره براش اینترنتی بخر بعضی هاشون حتی شیر و پوشک و لباس اضافه و ...

من برای سیسمونیه دخترم خریدم ساله ۹۲ بود یادم نیست چند؛ اما از سیسمونی فروشی توی بهار خریدم دخترم خیلی دوسش داشت هم دستشویی میکرد پوشکش میکرد شیر میخورد خیلی ناز بود اما شوهرم خواست آنالیزش کنه یه روز نشستن با دخترم دل و رودشو ریختن بیرون دیگه درست نشد😭😭😭😭😭 خودم خیلی دوسش داشتم 

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
من برای سیسمونیه دخترم خریدم ساله ۹۲ بود یادم نیست چند؛ اما از سیسمونی فروشی توی بهار خریدم دخترم خی ...

چرا حالا کالبد شکافی اش کردن   منم خیلی این عروسکا رو دوست دارم

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی
چه خاصیتی داره ک انقد گرونه؟😕

شیر خشک داره دستشویی میکنه پوشک داره صدا داره ساک و لباس داره قبلا تو قشم و عربستان دیده بودم خیلی ارزون تر بود الان چقدر گرون شده اون موقع زیر صد تومن قیمت داشت

عزیزم من چند ماه پیش تو حراج دی جی خریدم ۴۸ تومن. الآن مثه اینکه شده ۲۰۰.

ولی دی جی کالا رو نگاه کن

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
چرا حالا کالبد شکافی اش کردن   منم خیلی این عروسکا رو دوست دارم    

چه میدونم خواهر، میخواست ببینه چجوری دستشویی میکنه ؟ فکر کرده بودن مثه ما مثانه داره 😂😂😂 

من نبودم وگر نه نمیذاشتم همسرم یه کودکه درونه خیلی بیش فعال داره 😅😅😅

از کنایه ها نرنج، این مردم کارشان نیش زدن است، عمریست به هوای بارانی میگویند ؛ خراب
شیر خشک داره دستشویی میکنه پوشک داره صدا داره ساک و لباس داره قبلا تو قشم و عربستان دیده بودم خیلی ا ...

چ باحال...ولی آخه 335تومن هم گرووونه...😞

2706