2737
2739

خانومی رو میشناسم که از نظر ج ن س ی سرد مزاجه و از رابطه با شوهرش فراریه و به دلایل مختلف و با قهر و دعوا و ... از این مساله سر باز میزنه . تعداد رابطشون یکبار در هر سه ماهه و اون هم با کلی بحث و داستان . چون بچه دارن و امکان پرداخت مهریه و ... برای شوهرش مقدور نیست ، امکان جدایی هم به هیچ طریقی برای اون آقاهه مقدور نیست . اگه اون آقا به گناه بیوفته ( خود ارضایی) و یا مجبور بشه پنهانی خیانت کنه حکم شرعی اون چیه؟ اون خانوم گناهکاره یا اون آقا ؟ کسی شماره ای داره تلفنی بشه مسایل شرعی رو پرسید ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

گناهش با خود اون آقاست. خانمش از نظر جنسی مشکل داره، میتونه برای درمانش اقدام کنه و اگه واقعا از روی لج اجازه رابطه نمیده اونوقت جدا بشه. اینکه شرایط جدایی رو نداره دلیل نمیشه بره خیانت کنه

کج کلاه خان یارمه
بهتره اون خانم ب فکر درمانش باشه تا گناه

فکر کنم موضوع رو متوجه نشدین . اون خانوم مشکل ج ن س ی داره و دنبال درمان هم نمیره . اون آقا اگه به واسطه نیازش به گناه بیوفته چقدر مقصره؟

هم واسه خانمه گناه نوشته میشه و هم واسه آقا....

هرچقدرم تقصیر کس دیگه ای باشه بازم گناه از  گزدن کسی که  انجام داده ساقط نمیشه.....

البته برابر و یا بیشتر هم واسه باعث گناه نوشته میشه....

مثلا یه نفر باعث بشه (مثلازندگی رو بر اون شخص تلخ کنه)کس دیگه ای خودکشی کنه هم در گناه اون فرد شریکه و باید حواب پس بده ولی خود فردی که خودکشی هم کرده متاسفانه عذاب خواهد کشید.......

من هستم و هستم و هستم ...تا که بگردد دوران....تا که رسد مژده خوش کامی ایام..  .یه صلوات واسه حاجت دلم  
2706