2737
2734
عنوان

شما هم بعد زایمان خیلی احساس خستگی میکردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7358 بازدید | 53 پست
من اوایل زایمان خیلی خوش بودم بچم خیلی خوب بود تا دو ماه، اما تو این چهار ماه پوستمو کنده بیچاره شدم ...

ایشالا بهتر بشه...واقعا سختهههه

🕊 پر میشه این خونه از رقص و گل و شادی 🕊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من که وقتی خانواده شوهرم اومدن، همش گریه میکردم...از همشون بدم میومد که اوومدن...انتظار داشتن این هم ...

تو خوبی حالا استارتر من ببچاره حتی کمکی هم نداشتم از شب دوم خونه خودم تنهای تنها بی تجربه زایمان اول بچم نا آروم خودم خسته

2728

منم همش خسته ام . حال هیچکاریم ندارم بعد شوهرم انتظار داره خونه مث دسته گل باشه خودمم همجوره بهش برسم اصلا عصبانی و ناراحت نشم یکمم بی حال باشم میگه چته ؟همه زنا اینجورین یا توفقط اینجوری😕😕😕😕😕😐😐😐😐😐

منم خسته بودم شير نداشتم شير خشك دادم شوهرم روز ده زد زير گوشم كه چرا شير خودتو نميدي. مادر شوهرم شوهرمو ازم متنفر كرد. جلو خودم ميگفت دروغ ميگه شير داره نميزه كه هيكلش بد نشه. سينمو دادم دستش گلتم فشار بده بمال ازش شير در بيار! سرشو محكم فشار ميداد يكم خيس ميشد ميگفت ايناهااا اينهمه شير داري. خدا به حق همين شبا ازش نگذره. شوهرم ازم بدش ميومد. تا ٤٠ روز هيچي نميخوردم از ناراحتي. مادر شوهرم ميگفت رژيم داره نميخوره چاق نشه از اتاق عمل اومدم گفتن تا شيىب نبايد آب بخوري ميگفت آب نخوردي كه شيرت نياد

پس منی که دوقلو دارم و تا زه سه ماههه باردارم و کلییی خستگی و شب بیداری دارم چی بگم😶😶 

اینایی که یه بچه دارن وقتی از خستگی میگن اصلا نمیتونم قبول کنم که خستگی داشته باشن درمقابل دوقلو دارا😁😁

2738
منم خسته بودم شير نداشتم شير خشك دادم شوهرم روز ده زد زير گوشم كه چرا شير خودتو نميدي. مادر شوهرم شو ...

چه ظالمی بوده من فکر میکنم از خساستش بوده که نخاد پول شیرخشکو بده این کارا رو میکرد🤔🤔🤔

تو خوبی حالا استارتر من ببچاره حتی کمکی هم نداشتم از شب دوم خونه خودم تنهای تنها بی تجربه زایمان اول ...

واااای خیلی سخته....همش میگم خدا رو شکر خانوادم هستن...خدا رو شکر وقتی شوهرم هست کمک می‌کنه....گرچه مامانم سنش بالاست و خیلی حوصله بچه نداره ولی همین که آشپزی و کارای خونه رو انجام میده کلییی کمکه.....

واقعا مادر نمونه هستی، تازه من با کمک هایی که دارم، داغونم....وای به حال اونایی که تنهان، خدا بهشون صبر بده

اینوووو نگووووو شوهرم میخونه ایش😕

اصلاح میکنم تازه سه ماهه زایمان کردم😁😁 

شوهرت مگه اینجاست؟؟

منو شوهرم که دیگه از کت و کول افتادیم 🙄🙄 

انشالله که این روزای پر از خستگی به خیر و خوشی سر بشه

منم همش خسته ام . حال هیچکاریم ندارم بعد شوهرم انتظار داره خونه مث دسته گل باشه خودمم همجوره بهش برس ...

خدا رو شکر من شوهرم در این زمینه متوجه هست و انتظاری نداره، البته تا وقتی پای خانواده خودش این وسط نباشه....اونا که باشن، در اولویت هستن