2733
2734
عنوان

هیچ کس آزمایش amhش پایین نیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 731 بازدید | 90 پست
چون منهم این آزمایش رو در روز سوم سیکل انجام دادم. رِنج آزمایشگاه بین ۱/۵ تا ۱۰ بود مال من ۹ هست. هن ...

رنج نرمال هرآزمایشگاهی فرق داره الان جلو دستم نیست مال من ۹دهم هست.ینی زیر یک

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله متفاوته میدونم. ان شاالله خدا کمکتون کنه دوستم

ممنون التماس دعا دارم ،برای شمام ان شاءالله خوبه اینطور که گفتی اصلا کم نیس خیالت راحت ،میری دکتر میگه بهت دیگه❤

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
2731
آره منم یه مدت رازیانه خوردم اما تاثیری ندیدم الانم برا اولین باره که میخوام کلومفین و آمپول بزنم تا ...

منم داروهامو که شروع کردم از ماه دوم به بعد نتیجش رو دیدن بدی دارو گیاهی اینه که دیر اثر میکنه

حالا انشالله با داروهای جدیدت نتیجه بگیری 

عزیزم این کپسول ژل رویال تو پنج الی یک هفته اثرش رو تو بدن میزاره؟

شنیدم کپسول داره ولی من خود ژل طبیعیش رو میخورم 

مقدار ۱۰ گرم ژل با ۲۵۰ گرم عسل مخلوط میشه و صبح ناشنا یک قاشق درطول تمام سیکلم میخورم

البته این تجویز پزشک بود برام

ولی شنیدم که بعضیا خودِژل رو اندازه عدس به صورت زیر زبونی ناشتا میخورن بعضیا کپسول و..

منم داروهامو که شروع کردم از ماه دوم به بعد نتیجش رو دیدن بدی دارو گیاهی اینه که دیر اثر میکنه حالا ...

ان شاءالله الان تو این چند روز که قرصارو میخورم که برم سونو دوباره.نمیدونم اثر داره کپسول ژل رویال بگیرم یا یه تقویتی دیگه یا ن،میخوام بگیرم بخورم شاید اثر داشته باشه حالا.ان شاءالله شمام بزودی نتیجه بگیری

ان شاءالله الان تو این چند روز که قرصارو میخورم که برم سونو دوباره.نمیدونم اثر داره کپسول ژل رویال ب ...

فدات عزیزم ،همیشه منتظر اتفاقای خوب باش قدرت ذهن خیلی بالاس منتظر هرچی باشی همون اتفاق میوفته برات 

انشالله شما هم با خبرای خوب بیایی❤❤

2740
فدات عزیزم ،همیشه منتظر اتفاقای خوب باش قدرت ذهن خیلی بالاس منتظر هرچی باشی همون اتفاق میوفته برات&n ...

انـشاءالله

فدات عزیزم ،همیشه منتظر اتفاقای خوب باش قدرت ذهن خیلی بالاس منتظر هرچی باشی همون اتفاق میوفته برات&n ...

این ازمایش من چه طوره؟ نرمال از دو صدمه مال من یک صدمه 

دکتر بهم اینو فولیک و یاسمین داده .گفت ضخامت اندومترت کمه ولی گفت زیاد بحرانیم نیست وضعیتت !!!

نمی دونم واسه دلخوشی من گفت یا نه .چون واسه من یک صدم از حد نرمال پایین تره .چهل روزم هست پری نشدم 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
این ازمایش من چه طوره؟ نرمال از دو صدمه مال من یک صدمه  دکتر بهم اینو فولیک و یاسمین داده .گفت ...

سلام عزیزم 

این آزمایش رو روز چند سیکلت دادی؟؟؟

و اینکه چند سالته؟؟؟

پریودیات هر چند روزه؟؟؟

سلام عزیزم  این آزمایش رو روز چند سیکلت دادی؟؟؟ و اینکه چند سالته؟؟؟ پریودیات هر چند روزه؟؟؟

من نزدیک چهل روز بود پریود نشده بودم و خیلی غیر منظم شده بود بعد از عید .خودم فک کردم واسه استرسه بعد گفتم برم دکتر شاید تنبلی گرفتم .اونم این ازمایشارو نوشت 

نزدیک چهل روزاز اخرین پریودم گذشته و اندومترم ضخامتش دو میلیمتر بود 

۳۲ سالمه 

پریودام قبل از عید بیست و پنج روزه بود 

از سخنان پیامبر :  هر جا که بدکاران حکمروا باشند و نابخردان را گرامی بدارند، باید منتظر بلایی بود . 
من نزدیک چهل روز بود پریود نشده بودم و خیلی غیر منظم شده بود بعد از عید .خودم فک کردم واسه استرسه بع ...

شما طبق این آزمایش پرولاکتین و تیروئیدتون نرماله 

طبق lh و fsh هم نشون میده توفاز تخمک گذاری بودی 

اما ذخیره ی تخمدانتون خیلی پایینه ،

کم بودن ضخامت آندومترتون هم بخاطر کوتاه بودن سیکلای پریودتونه، الان قصد بارداری دارید؟؟؟ بچه ای ندارید؟؟

فولیک اسید که تقویتی برای پیش بارداریه و هیچی

من از تجویز های دکترتون یکم متعجبم 

برای چی شما چهل روزه پریود نشدی و هنوز هم پریود نیستی بهت آمپول پروژسترون نداده که اول پریود شی؟؟؟؟

شما تا وقتی یاسمین بخوری پریود نمیشی که وقتی یاسمین رو قطع کنی خونریزی میکنی

بعدش چرا بهتون یاسمین داده،مگه  کیست داشتی؟؟؟ یا میخواد سیکلاتونو تنظیم کنه؟ خودش توضیحی نداد براتون؟

شما طبق این آزمایش پرولاکتین و تیروئیدتون نرماله  طبق lh و fsh هم نشون میده توفاز تخمک گذاری ب ...

بهم پروژسترون داد دو تا امپول پریود نشدم 

سونو واژینال کردم کیست نداشتم 

یعنی ذخیره تخمدانم خیلی بده نمی تونم باردار شم ؟

شما طبق این آزمایش پرولاکتین و تیروئیدتون نرماله  طبق lh و fsh هم نشون میده توفاز تخمک گذاری ب ...

نه بچه ندارم می خواستم بعد از عید تازه اقدام کنم 

2706