2737
2739

سلام خانما من و خالم شریکی(هزینشو باهم دادیم) اینترنتی یک پکیج آموزشی خریدیم که برا من به تل ارسال شد و من خواستم برا خالم بفرستم که دیدم بالای متن نوشته اگه برا کسی ارسال کنین حرامه و ما به هیچ عنوان راضی نیستیم....خلاصه به ادمین اون کانال اس دادم و گفتم جریان چیه و ما داریم شریکی میخریم آیا بازهم شما راضی نیستین که ایشون گفتن خیر ما راضی نیستیم برا کسی ارسال بشه و ایشون باید خودشون پکیج را جدا تهیه کنن.....حالا ما موندیم چیکار کنیم😕بنظره شما این کار حرامه؟؟؟؟؟؟؟؟؟🤔🤔🤔🤔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

نه گلم‌حلاله.

اونم‌نصف پول رو داده‌دیگه

میخوام یه قلک بسازم از دلم❤خاطره های خوبُ سوا کنم وجیرینگی توی دلش بریزم💝یه روزی که پر شد قلکم از همه خاطراتت،نگاهت،کلامت،مرامت ...اونوقت بدجورمیشم اسیر ورامت😎

اره دیگه گلم اگه ادمینشون هم گفتن اصلا ارزش نداره شما باید نصف مبلغ رو بدی به خاله ات تا ایشون هم جدا بگیرن 

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم

به نظر من حرام نیست البته من صاحب نظر نیستم . ولی به جای شما بودم توجهی به حرفش نمیکردم اخه اون فکر سود خودشه .....خاله شما سهم پول خودش رو داده ...

برای زیبا زندگی نکردن کوتاهی عمر را بهانه نکن، عمر کوتاه نیست ، ما کوتاهی میکنیم ❤