2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کش موهت خیلی خوبه :)

بقیه هم قشنگن به سلامتی استفاده کنی یه عالمه ورزش کنی همیشه سالم و خوش اندام بمونی 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
چه فاخر و زیبا  مبارکتون باشه مهم حسن سلیقتونه که کاملا بارزه قیمت هم اصلا مهم نیست باهاشون ...

مادرم همیشه میگه خوش سلیقه نیستی😐

خیلی تعریفت بهم چسبید

مرسی عزیزدلم...

به عشق باردار شدن هرچه زودترمه تیکرم😍
کش موهت خیلی خوبه :) بقیه هم قشنگن به سلامتی استفاده کنی یه عالمه ورزش کنی همیشه سالم و خوش اندام ب ...

مرسی عزیزدلم😍😍

کفشه رو برا مدرسه میپوشم احتمالا، چون معلمم و این کفشا خیلی راحته

2738
مرسی عزیزدلم😍😍 کفشه رو برا مدرسه میپوشم احتمالا، چون معلمم و این کفشا خیلی راحته

وای چه خانوم معلم شاد و نازنینی خوش به حال دانش آموزات 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
مادرم همیشه میگه خوش سلیقه نیستی😐 خیلی تعریفت بهم چسبید مرسی عزیزدلم...

مامان ها تعریف نمیکنن

به چند دلیل 

چشم نزنن بچشون رو مثلا 

بچشون پر رو نشه مثلا

میترسن که وقتی باهاشون میری خرید حرف شنوی نداشته باشی

به دل نگیر مادرن دیگه😍😍😍

خدا هست.
وای چه خانوم معلم شاد و نازنینی خوش به حال دانش آموزات 

فدات بشم عزیزم

خیلیم با حوصله نیستم البته، اونم با ۳۲ شاگرد پسر کلای اول😭😭

مامان ها تعریف نمیکنن به چند دلیل  چشم نزنن بچشون رو مثلا  بچشون پر رو نشه مثلا میترسن ...

اره درست میگی ولی کل اعتماد به نفس آدم گرفته میشه