2733
2739

سلام پسرم ۶ ماهه که وزنش ثابت مونده اگه دکتر تغذیه و رشد تو اصفهان که خوش اخلاق باشه و کاربلد سراغ دارین و جواب گرفتین دریغ نکنید لطفا...

پیدا کردی خبرم کن

فقط میتونم بگم دکتر پویا خسروی مطب تو توحید دکتر اطفال خوبیه

دکتر سعیدی تو خمینی شهر

دکتر نادری..

برای خوشبختی و آرامش و سلامتی مادر و خواهرم لطفا صلوات  بفرستید
پیدا کردی خبرم کن فقط میتونم بگم دکتر پویا خسروی مطب تو توحید دکتر اطفال خوبیه دکتر سعیدی تو خمینی ...

دکتر کلیشادی رو یه دکتری به من معرفی کردن ولی تو همین سایت ازش خیلی بد گفتن ترسیدم ببرم...دکتر هاشم پور هم که گفتن عالیه ولی نوبت دهیش میره دوماه دیگه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دکتر کلیشادی رو یه دکتری به من معرفی کردن ولی تو همین سایت ازش خیلی بد گفتن ترسیدم ببرم...دکتر هاشم ...

دکتر هاشمی پور متخصص غدد اطفاله و اصلا واسه تغذیه کاری نمیکنه.ضمنا بچه بالای سه سال رو ویزیت میکنه

برای تغذیه پیش دکتر دیگه معرفی نامه میده

2728
دکتر هاشمی پور متخصص غدد اطفاله و اصلا واسه تغذیه کاری نمیکنه.ضمنا بچه بالای سه سال رو ویزیت میکنه ...

آخه میدونی پسرمن اصلا مشکل تغذیه نداره...اشتهاش خوبه غذاشو میخوره ولی وزن نمیگیره...دیشب بردمش متخصص اطفال گفت باید بری پیش متخصص تغذیه تا علت وزن نگرفتن رو بفهمه...خودمم موندم....

دکتر کلیشادی رو یه دکتری به من معرفی کردن ولی تو همین سایت ازش خیلی بد گفتن ترسیدم ببرم...دکتر هاشم ...

اتفاقا هاشمی ور هم من اینجا بدشو شنیدم

برای خوشبختی و آرامش و سلامتی مادر و خواهرم لطفا صلوات  بفرستید
آخه میدونی پسرمن اصلا مشکل تغذیه نداره...اشتهاش خوبه غذاشو میخوره ولی وزن نمیگیره...دیشب بردمش متخصص ...

اتفاقا دکتر اطفال باید اینو تشخیص بده.یسری ازمایش بنویسه و فاکتورهای مختلف مثل عفونت و کم خونی و چیزای دیگه رو بررسی کنه.دختر منم اینجوریه .چکاب کامل داد براش وقتی دیدم مشکلی نداشت بردم پیش هاشمی پور که خیالم راحت بشه وقتی ازماشارو دید و چکش کرد رو نمودار رشد گفت طبیعیه و مال ژنتیکشه.منم خیالم راحت شد و دیگه بهش گیر نمیدم برای خوردن

2740