2733
2734
عنوان

امتحان عملی رانندگی

| مشاهده متن کامل بحث + 22941 بازدید | 35 پست
ایست ۳۰ درجه؟؟؟؟

برا خارج شدن از پارک و دور زدن

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
ادم استرسی هم نیستم...هروقتم استرس دارم میخندم    ولی میخوام همون بار اول قبول بشم

ایشالله قبول میشی، حواست جمع باشه مثلا بعضی از افسرها بهت میگه یه بوق بزن، وقتی میزنی میگه اینجا جلو بیمارستان بود رد، یا میگه پارک کن ،وقتی پارک میکنی میگه نزدیک چهارراه بود رد، یا رو خط ممتد میگه سبقت بگیر رد شو، وقتی سبقت میگیری رد، میگه دور بزن وقتی رو خط ممتد دور میزنی رد میشی، خدایی چه حافظه ای دارم ۱۱ سال از امتحان گواهینامه ام میگذره 😂😂😂😂😂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فک کنم فاصله تا جدول منظورشونه

وااا ب اون میگن پارک ۳۰ سانت هم نیست ۲۰ سانته

عزیزم ما نسل در نسل راننده ایم تو خونمونه

فقط یک چیز باعث موفقیتت میشه نترسیدن و ریلکس بودن

من افسرم کلی تشویقم کرد موقع امضا قبولیم

وااا ب اون میگن پارک ۳۰ سانت هم نیست ۲۰ سانته عزیزم ما نسل در نسل راننده ایم تو خونمونه فقط یک چیز ...

از نظر استرس و ترسیدن مشکلی ندارم..فقط خندم میگیره  

یاحسین...نگهبان دلم باش  
مثلا چند ماه بدون وقفه؟

میگم دیگه ممکنه واسه مربی شهری اذیت کنن چون کلاساشون زود پر میشه اگه مربی زود بهت بخوره یک ماه و اینا تمومه

این مصیبت هایی ک الان داریم                      بخاطر اون دعاهاییه ک باید به ده نفر ارسال میکردیم و نکردیم  

منم سه ماه پیش امتحان دادم.ی پارک دوبل و ی دور دو فرمان ازم خواست.سری اول هم قبول شدم..سعی کن اول نفر پشت فرمان بشینی.چون وقتی با یکی دیگه میری ممکنه اونی ک اول میشینه پارکش خوب در نیاد بعد ب تو میگه ک درستش کنی.یه کم سخت میشه