2737
2739
عنوان

بهترین جراح بینی تهران کیه

| مشاهده متن کامل بحث + 299353 بازدید | 300 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من خودم پیش دکتر محسن زارعی جراحی انجام دادم خودم واقعا از فرم بینیم راضیم .   عکسم تو نمونه کا ...

وای من امثال اینا رو میبینم که از عمل میترسم کاش یه دکتر خوب گیر بیارم

من خودم پیش دکتر محسن زارعی جراحی انجام دادم خودم واقعا از فرم بینیم راضیم .   عکسم تو نمونه کا ...

عكسي كه بعد از عمل هم ميگيرن هزينه داره؟ 

آخه عكس قبل از عمل رو 200 گرفتن 

حالا دكتر ميگه بيا برو عكس بعد از عمل هم بگير 

زندگی جاریست،شایدم مادرشوهره😛
2740

خواهرم بینیشو عمل کرده خیلی قشنگ شده منم دو هفته دیگه می خوام برم بینیم عمل کنم دکتر دوتامونم دکتر فرزان رضایی دکتر خیلی خوبیه  بیماراش همه راضین خواهر منم خیلی راضیه.

021-22900071 شماره مطب

خواهرم بینیشو عمل کرده خیلی قشنگ شده منم دو هفته دیگه می خوام برم بینیم عمل کنم دکتر دوتامونم ...

من که خودم پیش دکتر  سعید ظفرمند  جراحی کردم ، به همه دوستامم پیشنهاد  دادم خداروشکر همه ام راضی بودن  از جراحی هاشون

هیربد بهنام متخصص گوش و حلق و بینیه اما جراح خیلی خوبیم هست به نظرم یه ویزیت برو پیشش ببین چه پیشنهادی بهت میده چون اگر خیلی سوراخای بینی رو کوچیک کنی مشکل تنفسی پیدا میکنی. این شماره ایه که من ازش دارم. من خودم پیش ایشون ترمیم انجام دادم خیلی راضی تر از عمل اولمم. خدا خیرش نده اون جراح اولیه هیچکاری واسم نکرده بود انگار بعد از عملم هیچ تغییری نکرده بودم ولی الان راضیم خداروشکر22615394

من یه بار بینی ام رو عمل کردم بینی مو اصلا دوست نداشتم خیلی نا فرم شده بود برای همین هم اصلا متقارن نبودش و اینکه قوسش انقدر زیاد بود اصلا دوسش نداشتم خلاصه خیلی رو مخم بود .  برای همین هم خیلی دنبال دکتر خوب گشتم و آخر سر هم با معرفی یکی از دوستام رفتم پیش دکتر اخوندی نسب و جراحی انجام دادم و الان شش ماه از جراحیم می گذره و الان خداروشکر خیلی راضیم واقعا خدا خیرش بده دکتر خیلی با تجربه ایه  

2706