2737
2734
پس منهم باید بخونم در مورد آسیب دوران کودکی هم توضیحی داده؟

در جريان داستان از ديد كسايى كه اومدن برا مشاوره بله

آرام باش،تفكر كن،توكل كن،آستين ها را بالا بزن آنگاه دستان خدا رو ميبينى كه زودتر از تو دست به كار شده اند🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یه کتاب از باربارا خوندم 4 جلدی به اسم با هم بودن  فکر کنم 15 سال پیش بود توضیح میداد که ری ...

چه جالب ۱۵سال پیش خوندی یادت مونده چه تاثیرگذار بوده کتاب 

اره باربارا عالیه کتاباش

2731
این کارم کردم نشده  خواهشا اگر راه کار دیگی هم داری بگو

میگم سه بار بخونی کتابیو میره تو حافظه بلند مدت 

ی چیز دیگم هست هرنکته ای یاد میگیری ی مدت همونو تمرین کن تو زندگی شخصیت بعد برو نکته بعدی اینجوری تاثیرش بیشتره

2738

اره عزیزم خیلی تاثیر گذار بود هنوزم وقتی مشکلی برام پیش میاد سعی میکنم رجوع کنم  به چیزای که از اون کتاب خاطرم هست خیلی از احساسات و تصمیماتم رو ریشه یابی کردم کتاب تمرینش عالی بود 

روند کتاب اینطور بورد که شما یه فصل رو میخوندی بعدش تمرینات اون فصل رو در کتاب تمرین حل میکردی شاید روزها طول میکشید که تمرینات رو حل کنی ولی واقعا بععد از خوندن یه فصل و تمریناتش خیلی چیزا در مورد خودت یاد میگرفتی دانستینی هایی مه فقط خودت میتونی کشفشون کنی 

گاه دنیا فقط با یک نفر پر میشود ........................
ماریا جون شما همش آشپزیای خوشمزه می کنی اگرم بخوای کتاب بخونی باید توش پنیر داشته باشه

وای اره 😁😁

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2706