2737
2739

خدایی مادرشوهرم خوشکل پسنده واسه همین ۳ تا عروسش خوشکلن یکی از جاریام‌ فوت کرد خیلی نازبود من و اون یکی هم هردو خوشکلیم هردوتامونم باهم دماغمونو‌ عمل کردیم ولی خاهرشوهر و مادرشوهرم اینا میگن من خوشکترم

خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

یه سریا میگن اون یه سریا میگن من ولی خودم میگم اون بهتره کسایی که منو دیدن قضاوت کنن☺️

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
اتفاقا اینا میرن دنبال زیبایی چون ندارن 

نه بحث زیبایی نیست. سنشون بالای ۳۵ سال. رسما هیچی ندارن. دختره خل زنشون شه؟؟؟

شوهرم پسر کوچیکس و کلن متفاوت باهاشون

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
2740

من جاری ندارم.ولی خواهر شوهرم خوشگله بور و چشم رنگیه.

اما چون تمااااام خاندانشون بورن و چشم رنگی اصلا زیباییشونو نمیبینن.همش ب منی ک چشمو ابرو مشکی ام میگه خیلی خوشگلی کاش قیافت مال من بود😕😕😕اسکوله

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

بله هم خوشگلتره هم مهربان و دوست داشتنی هست ایشون بسیار دلسوز و خوشرو هست اونقدر خوبه که من واقعا خوشگل میبینمش خدا حفظش کنه  امکان نداره غذایی که دوست داریم بپزه و زنگ بهم نزنه و اصرار نکنه که برم پبشش 

ایجاد آرامش در خانواده اولویت اول من در زندگی

من دوتا جاریم ازم بزرگترن شوهرم بچه اخره چون از جاریام جوونترم پس خوشگل ترم یکی از جاریام همسن مادرمه یکشون چند سال از شوهرم بزرگتره

در روزگاری که خنده ی مردم از زمین خوردن توست،پس برخیز تا چنین مردمی بگریند ...
2706