2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام خانم سونیا
من خودم قبلا هم از نظر تعداد و هم حرکت مشکل داشتم. با یک دوره مصرف سه ماهه زینک، فولیک اسید، پنتوکسی فیلین، سلنیوم و کلومیفن تعدادش نرمال شد ولی تحرکش نه. واریکوسل هم داشتم که تازه عمل کردم داروها رو هم منهای پنتوکسی دارم میخورم، دکترم این دوره ویتامین ای هم تجویز کرده. همسرم هم تنبلی تخمدان داره...
دو ماه دبگه میرم برای آزمایش. امید به خدا....... .
سلام خانم سونیای گرامی
ما ساکن بندرلنگه ایم، قبلا مرکز ناباروری یزد میرفتیم(دکتر یوسف نژاد و دکتر وحیدی)، بعدشم اصفهان پیش دکتر تدین.اما بعد از اطمینان از تشخیص، واریکوسلم رو همینجا عمل کردم. همسرم زیر نظر دکتر یوسف نژاد متفورمین میخوره.
ما 11ماهه اقدام کردیم، تا دو ماه دیگه اگه موفق نشدیم انشاالله میریم برای آی یو آی...
موفق باشید.

ظهر همه به خیر و شادی و سلامتی

دوستان بیاین بازم با هم صحبت کنیم این کار چند تا حسن داره
1.احساس همدردی
2.امیدواری با شنیدن نتیجه گرفتن کسایی که مشکل خودمونو دارن
3.به اشتراک گذاشتن تجربه و اطلاعات
4.
5.
6.و.......
خیلی حسنای دیگه....................منتظرتون هستم
سلاااااااااام

از آخرین پست حدود 5 ماه میگذره ولی من هنوز منتظرم!!

الان دکتر به شوهرم کلومیفن داده شبی نصفی....اگه خوب نشه قراره تا یکی دو ماه آینده به امید خدا آی یو آی کنیم

تو رو خدا اگه کسی با دارو نتیجه گرفته و باردار شده بیاد اینجا بگه....ممنون
رها جونم شوهر من با آمپول اچ سی جی تغییر زیادی نکرد.....و الان دکتر بهش کلومیفن داده باید دو ماه بخوره بعد دوباره آز بدیم....اگه خوب نشه احتمالا آی یو آی میکنیم...

ایشالا که آزش نرمال شده....بیا جواب آز رو بگو ببینم بهتر شده ؟
2706