2737
2734
عنوان

****آرایشگاه عالییییییییی به تفکیک مناطق****

| مشاهده متن کامل بحث + 466665 بازدید | 1625 پست
سلام خانوما

من رفتم بالاخره ارایشگاه فرح و موهامو کوتاه و هایلایت کردم با خانوم احمدی ، و کارش خیلی عالی بود و به خصوص

کوتاهی موش خیلی خوب بود اما بسیییار گرون ! که خوب می ارزه البته چون کارش خوب بود..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامان همراز

من موهام خیلی بلند بود؛ کوتاه کوتاهش کردم و هایلایت نسکافه ای کردم روی زمینه موهای خودم که قهوه ای تیره بود و تاحالا رنگش نکرده بودم . 40 تومن کوتاهی و 200 هایلایت شد . اما راضی هستم و خیلییی تغییر کردم به خصوص کار کوتاهیش خوب بود
2731
فرین جان این ثمر خانوم کارش تنده ؟من 5 سال پیش رفتم پیشش واسه زیر بغلم اولین بارم بود ولی درد نداشت خیلی خوب بود ولی قسمت های دیگرو نمی دونم میشه راهنمایییم کنی؟
دلم یک دوست میخواهد که اوقاتی که دلتنگم بگوید: خانه را ول کن بگو من کی؟کجا باشم؟
سلام دوستان
یه آرایشگاه عالی برا رنگ و کوپ منطقه 1 بهم معرفی می کنین؟
ضمنا برا کوپ موی بلند الان چی مده؟
موهام تا با.سنمه می خوام یه مقدار کوتاه کنم و تیکه ای و فویلی رنگ بذارم
رنگ چی مده الان؟
من امروز میخام برم ارایشگاه گلها رو ببینم

کار شینیون و ارایش ارایشگاه گل رز رو دیده بودم کارش خوب بود حالا میخام گلها رو ببینم بعد تصمیم بگیرم کجا برمممممممممممم
اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.
2740
صبا جون من تعریف کوتاهی فرح رو تو همین سایت شنیدم من خودم رفتم چهره پردازان خوب کوتاه کرد یه جای دیگه هم رفتم نیلچی اونم کوتاهیش خوب بود اعظم جون فقط حالا بازم برو کاراشونو ببین من تجربم رو گفتم تصمیم با خودت
هوا جون فرح منظرت فرح محمودیه؟
چهره پردازان پیش کی کوتاه کردی؟
نیلچی کار کوتاهی اعظم خوب بود ؟

خوشگلم شماره ای آدرسی از هر کدوم داری بذار. ضمنا پیش هیچکدوم رنگ ومش کردی؟
مرسییییییییییییی بازم به معرفت تو نازنین

عزیزم فرح تو گاندی من نرفتم در موردش شنیدم
چهرهپردازان من کوتاه کردم پیش تینا فکر کنم درست یادم نیست ولی کارشون خوبه رنگم کردم پیش زهرا راضی نبودم
نیلچی هم تو قائم مقامه رنگ کردم پیش شیوا ومهربان راضی نبودم کلا شانسیه یه بار خوبه یه بار بده ولی کوتاهی اعظم جون خوبه
واسه رنگ برو خاطره جردن پیش سحر شماره هاشون رو تو نت سرچ کن من الان ندارم بوسسسسسس
2706