2733
2734
عنوان

سفید کردن تیرگی های بدن 🤕

31409 بازدید | 55 پست

سلاااااااااام دوستان میشه لطفا بگید من چیکار کنم با تیرگی کشاله رونم 😭 آخه من خیلی زود عرق سوز میشم فکر میکنم علتش همونه 

حنا رو هم امتحان کردم البته فقط ۲ بار ولی تاثیری ندیدم 🤕

گاهی در شتاب زندگی، بایست و آرام زمزمه کن؛ خدایا شکرت برای همه چیز    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم😢😢😢

لطفا فقط هموطنان ایرانی تو تاپیک هام شرکت کنن و یا ریپلای کنن ممنون🙏🏻❤️                                        ستمگران براستی گنهکاران بزرگی اند. اما ستم‌پذیران چه؟ ستم‌پذیری از دیدگاه اسلام همان اندازه گناه است که ستمگری.
2731
لیزر خیلی سفید میکنه یه آرایشگره بدنش عین برف بود پرسیدم چیکارکردی گفت لیزر 

یعنی لیزر روی کشاله ی رونم تاثیر میذاره، البته من برای صورت و زیر بغل رفتم لیزر که واقعا زیر بغلم روشن شد 

یعنی لیزر روی کشاله ی رونم تاثیر میذاره، البته من برای صورت و زیر بغل رفتم لیزر که واقعا زیر بغلم رو ...

بنظرم همجارو روشن میکنه

باردار نیستم تیکر تولده سه سالگی پسرمه😍

صابون زردچوبه

یا ترکیب ماست آبلیمو زردچوبه ( چشمی باید ترکیب کنید دستتون بیاد )

جوش شیرین و آبلیمو ( اگه پوستتون حساسه فقط آب و جوش شیرین ، یا داخل لگن آب و جوش شیرین بنشینید هم برای عفونت خوبه هم سفید میشه )

لباس زیر تنگ نپوشید ( سعی کنید اصلا نپوشید مگر مواقع بیرون رفتن و وقتی آقای همسر هستن و پریودی )

با پودر مو بر اصلاح کنید

یه بنده خدایی که دعاش میکنم گفت اروم سنگ پا بکشید منم روی زانو و پاها وقتی صابون زردچوبه میزنم یا جوش شیرین وقتی اخر و وقت شستنه سنگ پا خیلی اروم میکشم 

هزینه لیزرت چند شد؟

برای زیر بغل هر جلسه که میرم ۵۰ میدم البته زود نتیجه میگیری مثلا با ۳ جلسه ممکنه کامل موهات از بین بره 

برای کل صورت هم هر جلسه میشه ۶۰ تومن 

اگه فقط سیبیل رو بخوای ۱۰ تومن 

اینجایی که من میرم خیلی قیمتش از جاهای دیگه کمتره

2706