2733
2734
عنوان

بارداری سریع بعد از سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 121117 بازدید | 122 پست
اتفاقا منم با خوندن این مطلب دقیقا همین تصمیم رو گرفتم توکل بر خدا من دارم پرگناکر کانسپشن میخورم و ...

سلام عزیزم اینها که گفتی چیه؟

منم جنینم رشد نکرد و سقط شد و تصمیم گرفتم تا سه ماه صبر نکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاقا منم با خوندن این مطلب دقیقا همین تصمیم رو گرفتم توکل بر خدا من دارم پرگناکر کانسپشن میخورم و ...

شما کی سقط کردی؟ علت سقطت چی بود؟ منم جنینم از هفته ۷ دیگه رشد نکرد و سقط کردم و تصمیم دارم تا سه ماه صبر نکنم

حالا میخوام بدونم شما اقدام کردین؟ از کی میتونیم اقدام کنیم؟ تا پریود اول باید صبر کنیم؟ البته من دیدم کسانی رو که تو سایت که اصلا صبر نکردن و سریع باردار شدن

شما کی سقط کردی؟ علت سقطت چی بود؟ منم جنینم از هفته ۷ دیگه رشد نکرد و سقط کردم و تصمیم دارم تا سه ما ...

سلام عزیزم من 18خرداد سقط کردم از وقتی کلا فهمیدم باردارم تا سقط شد دو هفته بیشتر نشد

من دوتا 5 ساعت پرواز داشتم شاید بخاطر همین بود نمیدونم

از بعد از سقطمم تا حالا دوبار پریود شدم بعد از پریود دومی اقدام کردم

2731
من هم سقط داشتم و بعد از آزمایش مشخص شد دلیل خاصی نداشته و دکتر اجازه داد بعد از یک بار پری باردار ب ...

واقعا یعنی بعد یک بار پری میتونیم بارداری بشیم من یک بار پری شدم الان دگ احساس مکنم ک همون حالت های حملگی دارم زود زود دلم میگیره و زود ضعف مکنم

اللهم عجل ولیک الفرج       ؛امین یارب العالمین؛
2740

خسته نباشید عزیزان من اوایل شهریور ماه سقط داشتم

بچهام دوقلو دختربودن و شیش ماهم تموم شده بود ینی ۲۴ هفته  همه چی هم نرمال بود اما ی شب احساسدکردم تکون نمیخورن و رفتم دکتر ک گفتن قلب هیچکدوم نمیزنه خیلی بهم ریختم داغون شدم واقعا همه امیدم ازبین رفت دیگه 

😔😔😔😔

خسته نباشید عزیزان من اوایل شهریور ماه سقط داشتم بچهام دوقلو دختربودن و شیش ماهم تموم شده بود ینی ۲ ...

سلام عزیزم خیلی ناراحت کننده ست ایشالله خدا دوباره دوقلوهاتو بهت برگردونه نگران نباش فقط خودتو تقویت کن خیلییییییییییییییییییی

من ریخته ام در رگ تو شیره جان،هی چرخ بزن در منو دل را بتکان،این هم نفسی چه حس و حالی دارد،در پیکر من دو قلب دارد ضربان😍
سلام دوستان کسی هست به من به چیکار کنم تا زودتر باردار بشم؟ من بعد از هشت سال جلوگیری طبیعی در اولین ...

سلام

خانمی میتونم سوال کنم شما باردار شدید یا نه؟منم شرایط شمارو دارم

ممنونم

سلام خانومی شما باردار شدید؟

سلام اره باردارم. تا هفته ده خوب بودم. از دیروز لکه بینی دارم. دعا کن برام دوست عزیزم. خیلی حال بدی دارم و نگرانم.

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.

سلام منم تو هفته 18 سقط داشتم بخاطر آمینوسنتز کیسه آبم پاره شدخب همونجا که تا 20 روز خونریزی و لکه بینی داریم بعدش دکتر  بهم قرص جیستران 40 داد تا با پریود بعدیم بقایا دفع شه الان قرصام و خوردم یه هفته ی تموم شدن ولی خبری از پری نیست  دیروز آمپول پرستروژن دکتر بهم زد بازم پریود نشدم کسی شرایطه منو داشته بقایام در یک سانت و دوسانتن میگه کورتاژ نیاز نیست خیلی نگرانم

2706