2733
2734
عنوان

دوران بارداری دوقلویی

| مشاهده متن کامل بحث + 150226 بازدید | 5545 پست

من یه سوال دارم شما برای دوقلو باردار شدن دکتر رفتید؟ رژیم گرفتید؟ یا طبیعی دوقلو باردار شدید؟ ما تصمیم به بچه دار شدن داریم ولی خیلی دوقلو دوست داریم میخواستم ببینم روش شما چی بوده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دو قلودارم همسان جنسیتشون هنوز مشخص نیست فقط یسوال. از کی میتونم قشنگ غذا بخورم از کی حالت تهو ...

عزیزم سلام خوش اومدی مبارکت باشه ان شاءالله بسلامتی دنیا بیان. من سه ماه اولو کامل بالا میاوردم و حالم بد بود ولی از بعدش هی کم کم بهتر شدم الحمدلله 

خداجونم، فرشته هامو نذر  امام حسین علیه السلام کردم. خودت مراقبشون باش💟💟
عزیزم سلام خوش اومدی مبارکت باشه ان شاءالله بسلامتی دنیا بیان. من سه ماه اولو کامل بالا میاوردم و حا ...

ترو خدا دعا کن منم سه ماهم ت بشع خوب شم بخدا خیلی خستم خیلی

خدایا امیدم فقط بخودته
2728
ترو خدا دعا کن منم سه ماهم ت بشع خوب شم بخدا خیلی خستم خیلی

عزیزم چشم دعا میکنم...یکم دیگه صبر کنی تموم میشه ان شاءالله میدونم خییلی سخته

2738
سلام منم دوقلو باردارم الان هفته۲۰هستم

سلام عزيرم خوش اومدي منم ٢٠هفته ام تمومه بستگي داره خلفي باشه يا قدامي من خودم از هفته ١٣حركاتشون را حس ميكنم البته حركت كه نه بيشتر مثل يك ماهي كه شنا ميكنه اما الان از هفته ١٨ديگه خيلي شديد تر شده و كاملا حس ميشن.جنسيت فندق هاي شما مشخص شده؟

من رفتم دکتر فقط بهم اموکسی سیلین ۵۰۰ داد رفتم دارو خونه کمربند ۱۴۵ تومن 

عی بابا چ کمربند گرونی...شاید خیلی خفنه. مارکش چیه

منم باردارم ولی نمیدونم دوقلوهه یا ن 5هفته و 4 روزمه دلم میخاد زودتر بفهمم... علامتایه شما چی بود؟ من لاغرم ولی زیر دلم سفت شده و داره میاد بالا ینی ممکنه دوتا باشن؟؟؟ 

خدایا   چنان کن سرانجام کار         تو خشنودباشی و ما رستگار.... آمین
2706