2733
2734
عنوان

دکتر رزا پرستنده چهر+بیمارستان نجمیه

| مشاهده متن کامل بحث + 138562 بازدید | 2213 پست
مامان روژان و رزا جون عزیزم یه سوالداشتم ازت .من بخیه هام کشیدنیه .مال شما جذبی بود ؟ به من گفت سه روز با چسب برو حموم. روز چهارم چسب رو بردار و فکر کنم گفت با بتادین بشور و با سشوار خشک کن و باند بذار .حالا نمیدونم بتادین روش باشه سشوار بگیرم یا بتادینو بشورم بعد سشوار .شما نمیدونی ؟
پسر گلم عاشقتیم
خواهش فینقیلی جان. بخیه های من جذبی کامل بود. به منم گفت بعد 3 روز برو حمام.خیلی هم تاکید کرد که حتما 3 روز نرو. شما اول برو حمام بعد ازینکه اومدی اول با دستمال یا حوله تمیز جای بخیه رو خشک کن بعد سشوار بگیر که کامل خشک بشه و بعدش بتادین بزن و پانسمان کوچیک بزار.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
سلام دوستان نفس جان ایشالا به سلامتی زایمان کنی و پسر گلت رو ببینی من دیشب باز فشارم بالا رفت امروز اومدم پاستور نو که دکتر منو ببینه
پاکدل را کسی باور نمی کند، مگر پاکدل
2740
نفس جان قدم آرین کوچولو خیلی خیلی مبارک باشه من امروز تو اتاق زایمان بودم که آرین کوچولو بدنیا اومد صدای گریه شو که شنیدم اشک تو چشام جمع شد خیلی لحظه قشنگی بود 15 دقیقه رو تخت خوابیدم که فشارمو اندازه بگیرن فشارم 15 بود که بعد تولد آرین 12 شد انگار استرسم کم شده بود ولی با این وجود دکتر قرص متیل دوپا برام نوشت تا هفته دیگه که زایمان میکنم فشارم کنترل بشه
پاکدل را کسی باور نمی کند، مگر پاکدل
سلام.... بیمارستان نجمیه اگه سزارین انتخابی باشه پول جدا میگیره؟؟ کسی دکتر ملیحه کنعانی رو میشناسه؟؟؟؟برای زایمان تو بیمارستان نجمیه دستمزد جدا میگیره؟؟؟
فقط خدا........................ خداروشکر بابت همه چیز............
2706