2733
2739
عنوان

هر کس میتونه واسه خوب شدنم ی صلوات بفرسته🌷🌷

| مشاهده متن کامل بحث + 165 بازدید | 28 پست

فرستادم عزیزم برای خودت و نی نی جون

منم سرفه شدییید دارم خیلی بده😔

انشالله خوب بشی🌺😍

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
الان خوب شدین انشاالله؟

اره دوسال میگذره دوهفته بستری بودم پزشکمم عالی بود.ماهی دوس ماهی یبارمیرم چکاپ ک بایدمداوم تحت درمان باشم بخاطرابوهوای بد

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من نمیتونم سی تی بدم چوت باردارم

علائم داره دورازجون شما ان شالله ک چیزی نباشه من دوس سال شباسرفه مخصوصازمان ناراحتی بعدی دفه افتادم تب عرق سرد تب ولرز معذرت میخوام دفع خلط 

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
علائم داره دورازجون شما ان شالله ک چیزی نباشه من دوس سال شباسرفه مخصوصازمان ناراحتی بعدی دفه افتادم ...

ممنون عزیزم 

دوتا دکتر رفتم ولی خوب نشدم

فردا میرم متخصص ریه

از بس سرفه میکنم دلم درد گرفته😔😔

خدایا دوست دارم  
2740

کدوم شهری ان شالله ک چیزی نیس .متخصص خوب برو یکی هست اینجامن رفتم پیشش ی همه میگف سرطان داری تازبعدازدرمانم رفتم پیشش چون تخصصش ریه بودومعروف .دیوم دیوانس برگشتم پیش پزشک خودم البت بهم گفتن پزشکم رفته خازج ازکشور بعدی سال رفتم دیدم هستش شایعه بود

اصفهان هستم عزیزم

اهان من خوزستانم اوکی عزیزم موفق باشی بلا دورباشه