2733
2739
عنوان

نی نی یار بیااااااا خستم کردی

| مشاهده متن کامل بحث + 195 بازدید | 41 پست
اره، یاااا امام زمان🔪🔪🔪💣💣💣💣

خب بی احترامی میکنید با همون کاربری جدید هم همون روز بحث کرده بودید با این فعالیت کنید بدون مشکل منم یادم میره گذشته هارو   

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نینی یار جان کاربر delarammmmmmmm تاحالا چندبار اومده و چندبارم گفته من براش تاپیک زدم اونم حرف سیاس ...

نام کاربری بفرستید

🔺 برای حذف تاپیک روزهای زوج از ساعت ۱۰:۳۰ تا 15 به پی وی (پیام خصوصی)  niniyar1@  پیام بدید 🔻
2731
خب بی احترامی میکنید با همون کاربری جدید هم همون روز بحث کرده بودید با این فعالیت کنید بدون مشکل منم ...

بخدا من تقصیر کار نیستم

چند تا کاربر با هم هماهنگن میان میریزن تو تاپیکا،خب منم ناچارن جواب میدم

نمیشه ملتو بهم بدی، قول میدم فقط گزارشش بزنم براشون باهاشون بحث نکنم، بهم اعتماد کنید

عزیزم کاربر  delarammmmmmm ممنونم ازتون

من با این اسم پیدا نمیکنم یکی از تاپیکاشونو میفرستید

بخدا من تقصیر کار نیستم چند تا کاربر با هم هماهنگن میان میریزن تو تاپیکا،خب منم ناچارن جواب میدم ن ...

بزارید یکم بگذره ببینیم چی میشه

2740
خواهش میکنم پیگیری کنید 

باز شد کاربری برای پست سیاسی بسته شده بود دیگه تکرار نشه لطفا