2737
2734

سوال دارم

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره میشناسم...تهران وبندر ویزد انگار تو اینستا پیج داره و تو برنامه های گوشی ج میده

من از طریق اینستا آشنا شدم، شنیدم غوغا کردند تو تخصصشون

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
دکتر وحید احمدی متخصص پوست و مو میشناسید

عزیزم منم پیجشو دارم بارها هم تماس گرفتم هردفه هم گفتن بعدا تماس بگیرید تااینکه اونروز یکی از فالوراش بم دایرکت داد گف ک این همش علکیه وهیجی بلدنیس واینا همه فیکش هستن ک مینویسن وتعریف میکنن گف من رفتم پیشش ودارواش بدرد نخور بودن بعدبش زنگ میزنم جوابمو نمیده اومده زیرپستاش بش حرف زده دکترم پاکشون کرده وزنگ زده ب دختره وبش حرف زده ک چرا میای اینجور مینویسی وبعد بلاکش کرده

2738
عزیزم منم پیجشو دارم بارها هم تماس گرفتم هردفه هم گفتن بعدا تماس بگیرید تااینکه اونروز یکی از فالورا ...

واقعا؟

خیلیا تو مطبش تا چهار صبح شلوغ نتیجه گرفتن..داداش منم اوکی بود ..دیگه نمیدونم..

داداش شما پیش ایشون میرفت

2706