2737
2734

یخچال فریزر کنوود دارم

فریزرش سالمه مشکل نداره

یخچال مث قبل خنک نیست

چیکار کنم

کسی تجربه داشته بدونه 

یخچالم بالاس فریزر قسمت پایینه

الانم هزینه تعمیرکار نمی دونم بدم

گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود(خدایا فقط تو)

زنگ بزن نمایندگی. مشکل رو بگو و هزینه رو سوال کن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیز طبقه بالای یخچالو خیلی وسیله چیدی آیا؟ممکنه یخ زده باشه. به خاطر چیز گرم تو یخچال گذاشتن اینجوری میشه. یک روز خاموش کن خوب میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش

پشت یخچال و چک کن.فاصله اش با دیوار پونزده سانته..بعد هم هوا باید قشنگ از پشتش رد وبدل بشه.وگرنه تو سرمایشی اختلال میندازه.

اآهااای عالیجناب عشششق.فرشته ی عذاب عشق.حریف تو نمیشه .این قلب بی صاحب عشششق😧😧😧
2740

احتمالا داره گاز خالی میکنه زنگ بزن نمایندگی 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
عزیز طبقه بالای یخچالو خیلی وسیله چیدی آیا؟ممکنه یخ زده باشه. به خاطر چیز گرم تو یخچال گذاشتن اینجور ...

پریروز از 12 شب خاموش کردم از برق کشیدمش تا 4 عصر روز بعد

پشتش هم باز کردیم همه چی اوکی بود

گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود(خدایا فقط تو)

شاید دستتون خوردده درجه یخچالو عوض کردین

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

زنگ بزن یه نفر از نمایندگی بیاد حتما - الان هزینه ای بدی بهتر از اینه که یخچالت خراب شه بعدا بخوای پول یه یخچال بدی - شاید جایی ش اسیب دیده باشه دست هر تعمیرکاری هم نده نمایندگی بده فقط تا جایی که مقدوره

برای من یه بار اینجوری شد یخچال من ساید ویرپوله. یه چیزی بالای یخچال یخ زده بود. از نمایندگیش فقط اومد سشوار گرفت بهش خوب شد

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ᓘـُنُڪ آטּ قُمـــار بازے ڪِــہ بِباᓘـت آنچِـہ بوבش

بچه ها درب فریزر منم کیپ نمیشه .یخچال بالا فریزر پایینه