2733
2739
عنوان

دوست پسرم بهم میگه مهم نیستی اما

| مشاهده متن کامل بحث + 1864 بازدید | 31 پست
مگه شوهرته ک کنار بیای با این اخلاق گندش؟؟؟؟ بیماری دوقطبی داره فک کنم :/ ول کن بابا بره به درک من ...

خودش روانشناس دانشگاهه فوق لیسانس روانشناسی داره

ماورای باورهای ما،ماورای بودن ها و نبودن ها،دشتی ست پهناور از چپ و از راست،آنجا تو را دوباره خواهم دید⚘⚘⚘⚘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میدونه من چجور رفتاری رو میپسندم میدونه چجوری باهام رفتار کنه من خیلی ها بودن که التماسمو میکردن اما حتی نگاهشونو هم نتونستم تحمل کنم این ادم برام مهمه فرق داره اما فقط میگه که هیچ ارزشی برام نداری

ماورای باورهای ما،ماورای بودن ها و نبودن ها،دشتی ست پهناور از چپ و از راست،آنجا تو را دوباره خواهم دید⚘⚘⚘⚘
2731
دوسش داری؟

اوهوم این اوهوم گفتن هم تیکه کلام خودشه

2740

حق دارید منتها من کسی رو که قربون صدقم بره نمیخوام کسی رو میخوام که بهش اعتماد داشته باشم حس امنیت بهم بده 

پس موهاشو تک تک بکن😑😑😑

عشقم میگم تو یه کوچولو لطافت نداری؟ نمیشه به جا خوابوندن تو دهنش ببوسمش😁شاید خوب شد

2706