2737
2739

سلام

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              

یه نفر بود دورادور میشناختم موقع ازدواج به خاطر تالاسمی بهشون گفته بودن اصلا نباید بچه دار بشید

رفته بود بیمارستان عرفان نمیدونم پیش کدوم دکتر درمان شده بود دوتا بچه داشت

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم.اگه زن و شوهر تالاسمی مینور داشته باشن جفتشون بچه ب مشکل میخوره و قبل از اقدام ب بارداری باید برن دکتر ولی اگه یکی از زوجین تالاسمی مینور داشته باشن مشکلی پیش نمیاد .من خودم تالاسمی دارم الان دارم فولیک اسید ۵ میخورم

2731

والله برا خواهرم میپرسم. 

۳۸ سالشه و بارداری دومشه... یه دختر ۱۴ ساله سالم داره و تاحالا تو هیچ آزمایشی مشخص نشده بود که تالاسمی داره... 

تو این بارداریش دکتر گفته مشکوک به تالاسمی هستی و...

ماهم در عجبیم... خب موقع ازدواج و حتی بارداری اولش چرا همچین چیزی نبود !!؟

یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
اره عزیزم.اگه زن و شوهر تالاسمی مینور داشته باشن جفتشون بچه ب مشکل میخوره و قبل از اقدام ب بارداری ب ...

شوهرش مشکلی نداره...به خواهرم گفتن تالاسمی مینور داری... 

مگه اکتسابی هست؟ من تا جایی که میدونم ارثی هست و باید تو آز های قبلیش هم معلوم میشد دیگه ! نه؟

من مینور مشکل نداره مگه اینکه با یه مینور دیگه عروسی کنه یاشوهرش کم خونی خیلی شدید داشته باشه. فقط به دکترت بگو حتما ذخیره آهنت  رو چک کنه قرص آهن خیلی قوینده که اشتباهی آهنت و فشار خونت بالا نره. بعدا بچه هات رو ببر آزمایش اگه مینور شدن زودتر درمان فولیک اسید بده. هیچ مشکلی نخواهی داشت نه خودت نه بچه دختر من الان ۱۳ سالشه تیزهوشان میره دختر کوچیکه هم اصلا مینور نیست

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2738

الان تو ماه ۴ هست ، تا حالا نمیدونسته که تالاسمی داره و اسیدفولیک ۱ میخورده... به نظرت مشکلی برا نینیمون بوجود میاد ؟ 

والله برا خواهرم میپرسم.  ۳۸ سالشه و بارداری دومشه... یه دختر ۱۴ ساله سالم داره و تاحالا تو هی ...

من خودم تالاسمی مینور داشتم ولی هیچ مشکلی بوجود نیومد خداروشکر چون شوهرم مشکلی نداشت 

مث برف باش....زیبا ولی سررررد:-)
من مینور مشکل نداره مگه اینکه با یه مینور دیگه عروسی کنه یاشوهرش کم خونی خیلی شدید داشته باشه. فقط ب ...

برا خودم نمیپرسم عزیزم‌ . بالا توضیح دادم که برا خواهرم میپرسم. 

خواهرمم یه دختر ۱۴ ساله سالم داره ... تو بارداری قبلیش و حتی تو آز قبل ازدواجش هم مشکلی نداشت ولی حالا میگن تالاسمی داری...مگه میشه؟

شوهرش مشکلی نداره...به خواهرم گفتن تالاسمی مینور داری...  مگه اکتسابی هست؟ من تا جایی که می ...

ارثیه ولی  فقط با ازمایس الکترو فروز معلوم میشه که اغلب انجام نمی دن

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
من خودم تالاسمی مینور داشتم ولی هیچ مشکلی بوجود نیومد خداروشکر چون شوهرم مشکلی نداشت 

خداروشکر 

ارثیه ولی  فقط با ازمایس الکترو فروز معلوم میشه که اغلب انجام نمی دن

الان مشکلی برا بچه بوجود نمیاد ؟ با توجه به اینکه الان تو ماه ۴ هست و تا حالا چون نمیدونست فولیک اسید ۱ میخورده 

برا خودم نمیپرسم عزیزم‌ . بالا توضیح دادم که برا خواهرم میپرسم.  خواهرمم یه دختر ۱۴ ساله سالم ...

داشته قبلا نفهمیدن. اصلا نگران نباشه فقط گفتم قرص اهنش رو حتما به دکترش بگه  با وضعیت ذخیره آهنش مناسب باشه .

2706