2733
2739

چی هست 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
برس برقی شستشوی صورت

ممنونم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
من یکم جوش سرسیاه و منافذ باز دارم خوبه واسم؟

چون آلودگی، بین منافذ باز پوستم میره پوستو تمیز میکنه کامل. با دست بشوری اونجوری که باید تمیز نمیشه به نظرم.

سه تا سری داره. سری لایه بردار، سری شستشوی ملایم و روزانه، سری شستشوی عمقی

2738
چون آلودگی، بین منافذ باز پوستم میره پوستو تمیز میکنه کامل. با دست بشوری اونجوری که باید تمیز نمیشه ...

قیمتشون چه جوریه

خوبه من cuteskin دارم

کجایی این مارک قیمتش حدودا

من یکم جوش سرسیاه و منافذ باز دارم خوبه واسم؟

منم کیوت اسکین دارم خیلی خوبه مخصوصا سر لایه بردارش

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. ...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا

من تو پیشنهاد ویژه دیجی کالا 4 ماه پیش کیوت اسکین خریدم راضیم ولی نباید زیاد استفاده کنی هفته ای دو سه بار 

الان نمیدونم چقد شده؟

اکانت دوستم هست لطفا در مورد تاپیک های 99 به قبل سوال نفرمایید.
عزیزم من از دیجی کالا چند ماه پیش توی پیشنهاد شگفت انگیز خریدم. حدود صد و هفتاد تومن. مارک کیوت اسک ...

ممنونم عزیزم 

2706