2737
2739
عنوان

ایهاالناس بیاید به من راهکار بدید :)

| مشاهده متن کامل بحث + 560 بازدید | 29 پست
ما پاگشا نداریم بعضیام که میگیرن در حد یه رستوران رفتنه  بندری برقص خجالتت میریزه 😂

حتماااااا   

و رقیه در سوگ پدر نشست.... مهربان دلشکسته ام! صبور صمیمی! مسافر غریب و کوچک من! مگر نگفتی که بابا که آمد آرام میگیرم؟ این همه نا آرامی چرا؟ مگر نگفتی بابا که آمد سر بر دامانش میگذارم و می خوابم؟   نه.... نه دخترکم نخواب. میدانم اگر بخوابی.... دیگر عمع نمیخوابد.... میدانم خواب تو .... خواب همه را آشفته میکند... نه!! نخواب دخترکم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوه چه طولانی 😓😓

یا باید برم تو آشپزخونه کمک که نمیشه با لباس دنباله دارم 

یا باید برقصم فقط 

شوهرمم کنارم نیست که دیوونه بازی در بیاریم 

هعی...

و رقیه در سوگ پدر نشست.... مهربان دلشکسته ام! صبور صمیمی! مسافر غریب و کوچک من! مگر نگفتی که بابا که آمد آرام میگیرم؟ این همه نا آرامی چرا؟ مگر نگفتی بابا که آمد سر بر دامانش میگذارم و می خوابم؟   نه.... نه دخترکم نخواب. میدانم اگر بخوابی.... دیگر عمع نمیخوابد.... میدانم خواب تو .... خواب همه را آشفته میکند... نه!! نخواب دخترکم 
2728
یا باید برم تو آشپزخونه کمک که نمیشه با لباس دنباله دارم  یا باید برقصم فقط  شوهرمم کنار ...

میتونی بشینی  بقیه رو تشویق کنی😁

پناه میبرم به خدا از اندوهی که قلبم را در سکوت میخورد...
ما میرقصیم    

رفتنی ک باید بری چون دعوتت کردن و زشته 😟😊 فقط می مونه رقصیدن و اینا و سر رفتن حوصله ت ک اونم یروزه بابا تموم میشه .ولی اگه میرقصن و اینا اصن دیگه نباید حوصلت سر بره ک.. خوش میگذره پس😆😊

👨‍👩‍👦‍👦
2740
میتونی بشینی  بقیه رو تشویق کنی😁

مثلا میتونم داد بزنم :

مائده بلرزوووووووووووووون 

تکون بده او او تکون بده   

حالا رقصيدنت هيچي  واقعا لباس دنباله دار ميپوشين واس پاگشا؟؟؟

:/ 

منظورم ازون لباساست که جلوش کوتاهه پشتش بلند 

پاگشا ما مثل یه مهمونی ساده شامه رقص و لباس مجلسی یا دنباله دار نداریم...پاگشا شما جالب بود برام

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
پاگشا ما مثل یه مهمونی ساده شامه رقص و لباس مجلسی یا دنباله دار نداریم...پاگشا شما جالب بود برام

لباس دنباله دار اینقدر عجیبه براتون؟ خخخخ همه گفتن عجیبه

ما آذری هستیم گلم 

آذریا زیاد زیاد خرج مجالس میکنن

دختر جهاز سنگین می بره  

لباس دنباله دار اینقدر عجیبه براتون؟ خخخخ همه گفتن عجیبه ما آذری هستیم گلم  آذریا زیاد زیا ...

خوشبخت بشی عزیزم😙

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.