2733
2739
عنوان

کیا با خوندن 40 روز یس حاجت گرفتن؟ دعای دیگه ای هم بلدین دریغ نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 73916 بازدید | 42 پست

من ۱ سال همخ جور ۴۰ برداشتم سوره حشر .یس .واقعه حدیث کسا .

و حاجت روا نشدم .

ایشالله شما حاجت دلت برسی .

به نطر خودم من هر چقدر گناه کار باشم باز خدا حداقل باید یه نگاه بهم مینداخت .و ناامید شدم دیگه برنداشتم..

چی بگم .باز بر میدارم ولی زمانش نمیدونم کی هست😑

میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو رو خدا تو دعاهای قشنگتون واسه منم دعا کنید دوستان ..منتظر یه اتفاق خوبم دعا کنید ب زودی برام بیفته و از بلاتکلیفی و نگرانی دربیام..تو رو خدا دعا کنید برام وصلت بین من و عشقم به زودی به سرانجام برسه هردفعه عقب افتاده خیلی نگرانم و ناراحت تو رو خدا با دلهای پاکتوون دعا کنید ب زودی این وصلت سر بگیره و اینبار عقب نیفته ....دعا کنید منم حاجت روا شم ..التماس دعای فراوان دارم از هر کی ک این پست رو میبینه و میخونه ..یا امام زمان اغثنی یا امام زمان ادرکنی 💔🤲🙏

میشه برای حاجت رواییم صلوات بفرستی ؟؟🤲💔🙏
2740
تو رو خدا تو دعاهای قشنگتون واسه منم دعا کنید دوستان ..منتظر یه اتفاق خوبم دعا کنید ب زودی برام بیفت ...

لیدی شهریور ، اون اتفاق خووب تو زندگیت افتاد ؟؟؟

خدایا شکرت بخاطر همه ی چیزهایی که داریم و برامون عادی شده 🤲🙏بزرگترین خواسته ی تو ، کوچکترین اجابت از طرف خداست ⁦♥️⁩
من ۱ سال همخ جور ۴۰ برداشتم سوره حشر .یس .واقعه حدیث کسا . و حاجت روا نشدم . ایشالله شما حاجت دلت ...

این تاپیک ازش ۴ سال میگذرع .

و من باز دعا چله برداشتم و حتی خدا نگاهم هم نکرد .

میشه برا حاجت روایی منم یه صلوات مهمونم کنید؟؟
الانم هم نگاه نکرد .

😞وای خدا، چی میخوای ازش، واسه من حاجت محاله اونم دو تا، نمیدونم فازم چیه. خدا هیچکسو محتاج خودشم نکنه خود خدا هم جواب نمیده 😭

💔 حاجت سختی دارم اگه حاجت بگیرم میام ریز به ریز تعریف میکنم، اگه دوس داشتید یه صلوات برام بفرستید 💚