2733
2734
عنوان

عکس رنگی از رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 3494 بازدید | 45 پست
بچه ها اگر کلا با معاینه مشکلی نداشته باشید درد زیادی نداره قابل تحمله. تازه بعضی جاها قبلش مسکن هم میزنند.
قبل از رفتنتون هم یه قرص مسکن بخورید.
راستی یه دونه نوار بهداشتی با خودتون ببرید. هههه یکی به من اینجا گفت 3-4 تا ببرید. من یه بسته برده بودم. در حد چند قطره اومد.
خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ستایش جان جای خوب برید نه هر جایی. مثلا همین کاخ کارشون میگن خوبه. منم شنیدم خودم نرفتم.
راستش برای من اخلاق خیلی مهم بود ههههههه چون خیلی ترسو و خجالتی هستم.
دکترم یه جایی معرفی کرده که قبلا واسه سونو رفته بودم. اخلاق نداشت. منم نرفتم رفتم جای دیگه. دکترم خیلی راضی نبود ولی گفت نشون میده اون چیزی رو که میخوام.
برا من اونجا دوتا قرص مسکن دادن با یه دونه شیاف
ولی به نطر من بیفایده س
چون دردش همون لحظه س و برا بعدش اصلا دردی نداره

انشاله هممون مامان بشیم به حق این ماه

اره اخلاق خیلی مهمه
برا من که یه دونه سگ بود که فقط پاچه میگرف

منم که لخت انقد خجالت کشیدم که نگو
نه عزیزم این ماه انشاله اقدام دارم.
من مشکل باردار نشدن نداشتم. دو بار سقط داشتم.
برای من نوشته بود که وضعیت رحمم رو متوجه بشه که مثلا دوشاخ یا دفرمه و ... نباشه.

موقع عکس بهم گفت مشکلی نداری و اگر پریودت منظم باشه بچه دار میشی !!!

به دکترم که گفتم گفت ربطی نداره به هم !

اینو گفتم که اگر چیزی گفتن بهتون موقع عکس نگران نشید. نظردکترتون مهمه.
راستی شماها براتون قرص آنتی بیوتیک نوشتن اونجا؟
دکتر من که ننوشته گفتم شاید همونجا بنویسن

نادیا جون ایشالله که همین ماه باردار شی و نی نی سلامت بمونه واسط ایشاللههههههههههه
CafeMom Tickers
2706