2737
2739

یک هفته دیگه موعدم هست نمیدونم باردار میشم یانه 9 ماه اقدامم میخاییم همگی با خانواده پدرم بریم خونه خواهرم که با اتوبوس 7 ساعت راهشه

از اینورم نمیدونم کار درستیه برم مسافرت اگه باردار باشم خطرناکه با اتوبوس سوارشدن

خانما توروخدا راهنمایی کنین

عشق من همسرمه خدا جونم عشقمونو پایدارکن ،تا کور شود هرآنکه نتواند دید

من نمیدونستم باردار شدم 

ماه اول 

۳ بار موهامو رنگ زدم 

تو عروسی داییم عین شتر بالا پایین میکردم با کفشای ۱۲ سانتی قررررر میدادم 

بعدم تو مراسم ختم پسرعمه شوهرم خودمو کشتم 

آخرشم نی نیم سقط شد تو ۴ونیم هفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وا چقدر از این مدل تاپیک هست عزیزم خودت میگی یکهفته مونده نمیدونم هستم یا نه من بارداری پرخطر داشتم ماه دوم رفتم مشهد 14 ساعت راه و برگشتم هیچی هم نشد با اینکه میدونستم باردارم

https://www.instagram.com/ghazalmh97/

برو ، هیچی نمیشه

من از سفر برگشتم بی بی چک م مثبت شد

وقتی نمیدونی هستی یا نه، چرا خودتو محروم میکنی

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت

ممنون از همگی

چطور ادم اینهمه انتظار میکشه میترسه الکی

این ماه امپول زدم فولیکولام هم 22 و24 بودن  میگم شاید این ماه باردارشم اگه خدا بخاد

ولی هیچ علایمی ندارم به جز گر گرفتگی شدید

2740
وا چقدر از این مدل تاپیک هست عزیزم خودت میگی یکهفته مونده نمیدونم هستم یا نه من بارداری پرخطر داشتم ...

با ماشین رفتین

ممنون از همگی چطور ادم اینهمه انتظار میکشه میترسه الکی این ماه امپول زدم فولیکولام هم 22 و24 بودن ...

انشالله که نی نی داری

من یکی از علایم اولیه ام گرگرفتگی شدید بود که دمای بدنم یک درجه از همیشه بالا بود

فکر میکردن تب دارم و سرماخوردم رفتم چرک خشکنم خوردم اما  بعد فهمیدم باردارم البته متاسفانه سقط شد تو ۷ هفته

خدای مهربون و خوبم، خدای عزیز و دست داشتنی من،خدای خوبی که همیشه بودی و بخشیدی و من کور دادهات رو ندیدم و غر زدم..منو ببخش مهربون خدا..ببخش کج فهمی ها و دیر فهمی های این بنده گناهکارت رو..میخوام اینجا چندتا آرزو کنم..از ته قلبم میخوام ازت اول سلامتی ظهور امام زمان عج رو، سلامتی همه مریضها و رفع گرفتاریهای تمام گرفتارها، مامان شدن اونهایی که چشم به راهن ،گره گشایی از مشکلات همه ، مخصوصا کسی که الان داره این امضارو میخونه. حاجت دلش رو بده خدا جونم".خودمم یه دنیا ارزو دارم اما فقط  کمک کن که به رضای تو راضی شم.کمکم کن تا خسران دنیا و اخرت نشم،دوستت دارم مهربون خدا‌.‌دوستت دارم... 
انشالله که نی نی داری من یکی از علایم اولیه ام گرگرفتگی شدید بود که دمای بدنم یک درجه از همیشه ب ...

ممنون عزیز دلم 

انشاءالله همه منتظرا دلشون شاد شه منم همینطور