2733
2734
عنوان

عسل درمانی و زخم رحم

| مشاهده متن کامل بحث + 466569 بازدید | 331 پست
پیامبر اسلام(ص) فرمودند: �لم یستشف المریض بمثل شربة العسل�2 �هیچ مریضی، به مانند نوشیدن عسل شفاء پیدا نمی‌کند.�
واژه‌ی �شفاء� در قرآن، درباره‌ی خوردنی‌ها به کار نرفته است، مگر برای عسل. و نام یک سوره‌ای از قرآن، اختصاص به نحل (= زنبور عسل) داده شده است
جهت تماس به شماره 09335538110 پیامک و یا تلگ بزنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باران & بارمان عزیز از چه عسلی استفاده کردی؟ من حدود یکسال و نیمه که میدونم زخم دارم دوست ندارم فریز کنم یه دوره از کرم واژینال تریپل سولفا استفاده کردم ولی امسال که مجددا واسه تست پاپ اسمیر رفتم گفتن هنوز زخم دارم واژینال کلیندمایسین و کپسول داکسی سایکلین دادن ولی من نمیخوام دیگه از دارو استفاده کنم این بار میخوام واژینال عسل رو استفاده کنم.راستی دوستان اپلیکاتور رو بصورت جداگانه میتونم استفاده کنم؟ از داروخونه؟
2731
باسلام
فروش عسل 100%طبیعی کوهستان به همراه برگه آزمایش+بدون ساکارز+به شرط آزمایش مجدد+ضمانت برگشت+مناسب دیابتی ها+ارسال به تمام نقاط کشور+قیمت مناسب+تخفیف نی نی سایتی
h_saadi273@yahoo.com
کافیست یکبار امتحان کنید...
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
فروش عسل 100%طبیعی و دارویی با ساکارز زیر1+ برگه آزمایش
www.asaletabiee.loxblog.com
سلام دوستان
من این مورد عسل رو دیشب امتحان کردم. منم زخم دهانه رحم دارم دکتر بهم گفت فریز کن ولی چون هنوز بچه ای ندارم می ترسم اینکارو بکنم. بنابر این آخرین راه حل رو امتحان کردم. چند شب دیگه هم انجام می دم. امیدوارم که جواب بده.
امان ازین زن بودن منم زخم دارم شش ماه قبل رفتم دکی گفت زخم داری کرم واژینال داد استفاده کردم دیگه پیگیر نشدم.الان خواستم برا بارداری دوم اقدام کنم دکی گفت زخمت هنوز هست .پاپ اسمیر نوشته طبیعی بود.ولی گفت فعلا جلوگیری کن چون باردارشی خطر سقط داره .گفته باید فریز شی.ولی من هنوز از نحوه درمانش مطمن نیستم.الان واقعا سردرگم شدم که باید چیکار کنم
محال است بارانی از محبت به کسی هدیه کنی و دستان خودت خیس نشود .چه زیباست : بی قیدو شرط عشق بورزیم بی قیدو شرط حرف بزنیم بی دلیل ببخشیم از همه مهمتر بی توقع به تمام موجودات محبت کنیم عجیب است که مردم چقدر برای مبارزه با شیطان تلاش میکنند اگر همین انرژی را صرف عشق ورزیدن به همراهانشان کنند شیطان در تنهایی خود خواهد مرد.
سلام دوستان بحث عسل درمانی عالیه خانم دکتر معصومه یونسی فوق تخصص زنان در سایتش بشدت از عسل درمانی حمایت کرده و رژیم غذایی پانزده روزه داده. او که خودش یکی از جراحان لاپاراسکوپی برجسته تهرونه به بیماراش این رژیم رو توصیه میکنه حتما سر بزنین. آدرس سایتش: http://www.dryounesi.com تو قسمت مطالب علمی / پانزده روز تا سلامتی
هر که هستی، هر چه هستی، تا مفیدی، زنده هستی (توانا بود هر که دانا بود)
فروش عسل طبیعی و دارویی کوهستان با کیفیت تضمینی ضمانت برگشت تا 72 ساعت پس از تحویل. گرده گل و بره موم خالص و طبیعی هم موجود هست. برای سفارش لطفاً پیغام دهید.
جشنواره عسل طبیعی آذربایجان از تولید به مصرف(ارسال رایگان + بن تخفیف 7 درصدی)
من سال گذشته فیبروم عمل کردم. تا یه مدت از دست لکه بینی خلاص بودم ولی الان چند ماهیه باز لکه بینی دارم این عسل برا این جور لکه بینی هام خوبه؟؟؟ هرچی دکترم معاینه می کنه میگه مشکلی نیس عسل خالص هم دارم می خوام تا از دست ندادم استفاده کنم اگرچه مال سال گذشته اس
2706