2737
2734

خانوادم قبل از عقد گفتن اجازه تحصیل بدین شهریه دانشگاهشو خودمون میدیم 

حالا امروز رفتم کارت پدرم رمزدومشو بگیرم پرداخت کنم شهریه رو 

اخری شوهرم میگه بزن ببینم چقد موجودی داره کارتش 

گفتم وا بماچه کارتو دادن شهریه مو بریزم اینکه چقد داره بماچه

گفت عه بزن دیگه 

منم گفتم نه یهو اخم کرد و دادو بیداد که بشییین بریم زووود😐

گفتم توقعت بیجاست یعنی چی که بزن ببینم چقد پول داره (نقششو میدونستم میخواست ببینه پول چقد داره منو تحریک کنه پول بگیرم ازش برلی قسطاش)

حالا قهر کرده قیافه گرفته که چرا من نزدم ببینه موجودیشو 

۲تا کارت داد گفت یکیش خالیه منم از عصبانیت کارت خالیو رمز دوم گرفتم بهش میگم بریم برااون رمز بگیرم میگه بمن چه وقتی میگمت بزن موجودیشو ببینم میگی نه حالا من میگم نه 

چیکارش کنم قهر کرده؟

کارمن بد بود یا اون؟

چندروز پیش بخاطر بی احترامی و بی ادبی خواهرش تو روشون ایستاد و ازم دفاع کرد و کات کرد با اون بیشعورا حالا میگه واسه چه کسی خودمو بد کردم 

میگم این قضیه ها ربطی بهم ندارن تقاصای تو بیجا بود

چیکارش کنم قهر کرده 

خدایا خودت هوامو داشته باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من نمیدونم چی بگم

چقدر انتخاب دخترامون بد شده

ایـن روزا تو ایـن اوضـاع بـد کشور اگه جهیزیه میخرین حواستون باشه عـکساشو اینـجا نذارین پز ندین شـاید یکی یتـیمه.یا   شاید دستشون به دهنشون نمـیرسه. دل نسـوزونید خــدا می بینه نگـید به ما چه اوضاع خرابه لااقال خودمون بهم رحم کنیم  

توقع ایشون بیجا هست،ی کم ک عصبانیتش خوابید بگو سو استفاده از اعتماد پدرم بود اون کار و بهتره عزت نفس زندگيمون رو نگه داریم....

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
2738

کار خاصی نکن عزیزم بذار چند روز قهر بمونه خودش میفهمه کارش اشتباه بوده اگه هم خودش نیومد آشتی تو یه پیامی چیزی بهش بده آشتی کن ولی جوری رفتار نکن که انگار تو اشتباه کردی تو کار درستو کردی از الان بهش رو نده

بهم به چشم جوجه نگاه نکنید قبلا عضو بودم 😬