2733
2739
عنوان

فرصت شرکت در مسابقه کودک ایرانی رو از دست ندید

| مشاهده متن کامل بحث + 3098 بازدید | 95 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@مونا_تهرانی    

سلام مونا جان ، عزیزم من منشن نمیشم اوایل میشدم مدتیه دیگه نمیشم چون تو ختم ها شرکت میکنم برام خیلی مهمه اسمم منشن بشه تا عقب نمونم

به نی نی یارها گفتم به فنی پیام دادند اما ظاهرا فنی توجه نمی کنند یا پیامو ندیدند ممنون میشم شما پیگیری کنید عزیز دلم

(یه نکته هم بگم با کیبورد هوشمند نیترو ثبت نام کردم)

2731
2740

با عرض سلام و خسته نباشید .میخواستم بپرسم عکس کودکمو میتونم تو خود نی نی سایت براتون بفرستم.هیچکدوم از شبکه های اجتماعی رو ندارم.ممنون میشم جواب بدید.

گروه نارنجی🟠 تاریخ شروع۱۳۹۹/۴/۱ 🟠 وزن اولیه۷۴ 🟠 وزن هدف نهایی۶۱ 🟠 هدف اول۷۰ 🟠 هدف دوم۶۸ 🟠 هدف سوم۶۵ 🟠 هدف چهارم۶۱.به یاد داشته باش که برای سالم بودن لزومی ندارد ۳ تا ۵ روز در هفته ورزش کنی. برای سالم بودن غذا‌هایی که می‌خوری و رفتاری که با بدنت داری اهمیت دارد... تناسب اندام یک مقصد نیست بلکه یک روش زندگی است.
با عرض سلام و خسته نباشید .میخواستم بپرسم عکس کودکمو میتونم تو خود نی نی سایت براتون بفرستم.هیچکدوم ...

سلام روز به خیر

اگر اینستاگرام دارید و پیج شما عمومی نیست، می تونید از طریق دایرکت ارسال کنید

@مونا_تهرانی    

سلام

عزیز دلم امکانش هست اسممو بذارید بانوهانیل بدون هیچ عدد یا علامتی

من تو ختم های مکرر شرکت میکنم و خودمم ختم دارم برای همین مهمه منشن بشم

اگر امکانش هست کل این اسمو ویرایش کنید یعنی از اول بنویسید بانوهانیل

(چون من با کیبورد خاص ثبت نام کردم ممکنه بازم منشن نشم اگر کلی ویرایش نکنید)