2752
2734
مامان سام جون (خانم یا آقای!!) عماد خیلی گرون میده و اگه از کس دیگه که ارزونتر میده بگیری بهتره.چون اینا همش کپی هستن و هیچ کدوم اصل نیستن. کیفیت همه هم عین هم هست. (مطمئن باش و گول تبلیغات رو نخور که پشیمون میشی)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام به نظر من تمامشون کپی هستن و اورجینال نیستن من از سایت پونز دات آی آر گرفتم با هزینه ارسال 17 تومن... کیفیتش خیییییییییییلی خوبه ولی اورجینال نیست... ولی نی نی منو جلب نکرد... خیلی کسل کننده است واسه نی نی ها... به نظر من بی بی تی وی خیییییییییلی قشنگتر و یادگیری زبان درش بهتر صورت میگیره...
آزاده عزیز
نکته اول
اینکه باید دید نی نی شما چند وقتشه؟
چون بی بی انیشتین برای رده سنی سه ماهه تا حداکثر دو ساله است. و برای سنین بالاتر ممکن است جذابییت نداشته باشد.

نکته دوم
بی بی انیشتین آموزش زبان نیست. بلکه آموزش غیر مستقیم دنیای اطراف برای کودکی است که قدم به این کره خاکی نهاده.
لغات و جملات کمی که در این فیلم ها وجود دارد ذهن کودک شما را برای آموزش زبان آماده میکند ولی زبان دوم و سوم و ... به او یاد نمیدهد. و این به نحوه استفاده شما از این دی وی دی ها بر میگردد که چگونه کودک خود را با استفاده از آنها برای آموزش آماده کنید.

نکته سوم
این فیلم ها اوریجینالش بطور سری کامل در ایران نیست. هر کسی هم که بگه مال من اوریجیناله حرف درستی نزده. البته همون پونز هم در تبلیغاتش نوشته با لیبل قاب اورجینال. نه دی وی دی های اوریجینال. منظورش طرح اوریجیناله .
اوریجینال این دی وی دی ها بصورت تک دی وی دی و دقیقا مثل همون شکلیه که در سایت اصلی هست.
و هر آنچه در ایران فروخته میشود یا کپی است و یا دانلود از اینترنت.
که همه از لحاط کیفیت صدا و تصویر با هم متفاوتند.

وقتی خرید میکنید این چند نکته را حتما مد نظر داشته باشید و از فروشنده بپرسید:

1- کیفیت صدا و تصویر فیلمها چگونه است. (معمولا افت کیفیت فیلم ها روی تلویزیون های بزرگ (سینمای خانگی) مشخص تر است.)
2- تعداد فیلم ها که سری کامل 26 تایی است یا نه؟
3- فیلم ها روی سی دی کپی شده اند یا دی وی دی؟
4- کیفیت دی وی دی هایی که فیلم ها روی آنها کپی شده اند چگونه است؟
5- طبقه بندی سنی مشخص (یعنی خریدار به راحتی بفهمد که کدام فیلم ها مال کدام رده سنی است. بطور مشخص اگر توضیحات مربوط به هر فیلم روی دی وی دی مربوطه چاپ شده باشد بهتر است.)
6- سی دی ها و دی وی دی هایی که فیلم ها بصورت Data روی آنها رایت شده اند ممکن است قابل پخش روی همه Player های خانگی نباشند. پس دقت کنید که دی وی دی ها واقعا ساختار دی وی دی داشته باشند و سی دی ها ساختار VCD .

بزودی در مورد نحوه استفاده از قابلیت های DVD واقعی و VCD واقعی در وبلاگم مینویسم. بدیهی ست که این قابلیت ها و امکانات روی نسخه هایی که به شکل Data کپی شد اند وجود ندارد.
توضیحاتی در مورد استفاده از دی وی دی های ببی انیشتین و 48 داستان:

سلام دوستان

بهترین روش آموزش کودکان روش آموزش Face To Face است.
فیلم های بیبی انیشتین برای شما بچه داری نمی کنند. در واقع برای کودک سه ماه و بالاتر دیدن تلویزیون بیشتر از یک ساعت و نیم در روز توصیه نمیشود.
سری فیلم های بیبی انیشتین برای رده سنی سه ماه الی دوسال و حداکثر سه سال ساخته شده و از طریق اثرگذاری روی ضمیر ناخودآگاه کودک آموزش میدهد. یعنی آموزش غیرمستقیم همراه بازی و موسیقی.
چرا که موسیقی و بخصوص موسیقی های موتزارت، باخ و بتهوون تاثیر عمیق و فوق العاده ای بر رشدفکری و خلاقیت کودکان دارد.
تلویزیون ماهیتا یکطرفه است و این وظیفه پدر و مادر است که با دیدن این فیلم ها ایده گرفته و در دنیای واقعی شعر ها و بازی های داخل فیلم را با بچه تکرار کنند و به عکس العمل کودک عکس العمل نشان دهند.
اگر به این صورت عمل شود این فیلم ها بسیار مفیدند. ولی اگر تمام طول روز بچه جلوی تلویزیون باشد، نسبت به کودکی که اصلا تلویزیون ندیده تعداد لغت کمتری یاد خواهد گرفت.

از آنجایی که این دی وی دی ها به زبان انگلیسی میباشد و نوزادان ما در محیطی به زبان فارسی هستند در حقیقت کودک به شکل تقریبا همزمان دو یا چند الگوی زبانی مختلف را می آموزد و کودکان چند زبانه دیرتر زبان باز میکنند که جای نگرانی ندارد.

اگر وقت نمی کنید که به همراه فیلم ها با بچه بازی کنید یا کودکتان به این فیلم ها توجه نشان نمیدهد، کافیست که فیلم را بگذارید و کودک جایی قرار داشته باشد که صدای فیلم را فقط بشنود. همین مسئله هم خیلی موثر است.
تحقیقات نشان میدهد که شاد و آهنگین بودن زندگی کودکان باعث بروز استعداد های نهفته و رشد خلاقیت آنان میگردد.

تحقیقی که در آن گفته شده کودکان با دیدین اینها لغات کمتری یاد میگیرند اصلا در مورد بی بی انیشتین نیست و در مورد تلویزیون است و آن هم در دهه 90 انجام شده.

اینکه این فیلم ها در اروپا ممنوع است و جمع آوری شده ، خبر درستی نیست. بلکه کمپانی Disny به علت یک مشکل حقوقی بعضی از نسخه های فروخته شده در یک مقطع زمانی خاص را در صورت تمایل خریدار پس میگیرد.

ولی این را میدانم که این فیلم ها برای دو کشور امریکا و کانادا بطور انحصاری ساخته شده ، چراکه فقط Player های اون مناطق قابلیت پخش آنها را دارند.
این را هم بدانید که Player هایی که در ایران فروخته میشوند به علت نبودن قانون کپی رایت سی دی ها و دی وی دی ها، امکان پخش همه دی وی دی ها و سی دی ها را دارند. ولی در اروپا و امریکا اینطور نیست. و PLAYER های هر منطقه فقط و فقط دی وی دی های منطقه خود را پخش میکند.
(این مطلب برای نسخه های اصل و اوریجینال است)
مثلا به آدرس
http://www.amazon.com/Baby-Einstein-MacDonald-Day-Farm/dp/B0000DJZC9/ref=pd_bxgy_d_img_b
بروید که توضیحات یکی از فیلمهای بیبی انیشتین در سایت آمازون است و در بخش Product Details قسمت
Region: Region 1 (U.S. and Canada only را ببینید. لینک DVD Region Encoding
را هم در همان آدرس بخوانید که نوشته فقط دستگاه های فروخته شده در آمریکا و کانادا قابلیت پخش بیبی انیشتین را دارند.

در آدرس زیر میتوانید توضیحات وب سایت ببیی انیشتین را بخوانید:

http://www.babyeinstein.com/en/hot_topics/ask_expert

به همین شکل در مورد 48 داستان میتوانید از ابتدا خودتان داستان ها را بشنوید و برای کودک تعریف کنید و یا اینکه داستان ها را بگذارد بشنود. که همین مسئله باعث یادگیری لغت میشود. این داستان ها به علت نحوه اجرای بسیار جذابشان و آموزنده شان تا سن 13 - 14 سالگی نیز برای کودکان گیرایی دارد.

سلام این دی وی دی ها که شما می فروشید, فقط فیلمهای بی بی انیشتین هستند یا دی وی دی کامل؟ در دی وی دی کامل بی بی انیشتین قسمتهایی مثل فلش کارتهای آموزشی, نمایشهای عروسکی و ... هم وجود دارد. در دی وی دی های شما هم این بخشها موجود هست؟
سلام، فروزنده جون مرسی از DVD ها، راستش من هنوز نی نی ندارم، فعلا شرایطش رو هم ندارم ولی وقتی راجع به این baby enstein khoondaqm ، اونا رو از شما خریدم. به نظر من آهنگش خیلی خوب و میتونه فکر بچه هارو رشد بده او اونا رو آروم کنه. ولی خوب حتما مامانا تجربشون بیشر از من. پس مامانی گل و عاشق هر چی شما بگین ما مخلصیم.....
آنی جون brainy baby رو از کجا میشه تهیه کرد؟ آزاده جون میشه شما هم راجع به baby tv بگی که از کجا میشه گرفت؟
سلام
افروز عزیز
هم نسخه دی وی دی کامل که محتوی و منو اوریجیناله با نمایش عروسکی و فلش کارت تصویری که روی تلویزیون پخش میشه و هم نسخه بدون فلش کارت که فقط شامل فیلم ها میشود موجود است.
کمپانی یکسری اسباب بازی و کتاب و .... رو بصورت جداگانه میفروشه

دی وی دی های Your Baby Can Read هم هست که تو ایران هم فروش داره. اونها هم شامل یک سری فلش کارت و Double Sided Word Cards وWorkshop DVD و Lift-A-Flap Books و.... هست.
مامان آینده شما که هنوز بچه ندارید چرا الان هزینه میکنید. کمپانی تا موقعی که شما نی نی دار بشی حتما سری جدید این فیلم ها رو ارائه میکنه. همیشه برای خرید محصولات آموزشی الکترونیکی به دنبال آخرین ورژن ها و آخرین Realse ها باشید. چون همیشه تغییرات جدید بر اساس آخرین تحقیقات هست و تولیدات بر اساس اونها صورت میگیرد.

من نسخه کامل 14 قسمتی Brainy Baby رو دارم. و فعلا تنها فروشنده این فیلم ها هستم. قیمتش 30 هزار تومانه.
ولی الان اصلا به شما توصیه نمیکنم بخرید. چون این فیلم ها برای رده سنی 9 ماهه تا 5 ساله است و شما هنوز بچه ندارید. پس صبر کنید تا اون موقع که کوچولوتون بیاد شاید نسخه های جدید اومده باشه.
بهترین ها برای کودکان ایرانی

مجموعه فیلم های انیشتین کوچولو ( Baby Einstein برای 3 ماه تا 2 سال)
مجموعه فیلم های کودک با هوش (Brainy Baby برای 9 ماه تا 5 سال)
48 داستان (مجموعه داستان بصورت نمایش صوتی برای 0 ماه به بالا)

http://www.babyeinstein.blogfa.com

تلفن سفارش: 41 72 51 77 و 37 46 310 0937 عماد
در ضمن در دی وی دی های اقای ابراهیمی رده سنی هر دی وی دی در منوی ابتدایی آن و در کنار هر قسمت مشخص شده. خانم عماد هیچ انسان عاقلی فقط به صرف توجه به زیبایی نیمیاد 20000 تومن اضافه بده وقتی که همون دی وی دی ها با ظاهری ساده تر با قیمتی بسیار منصفانه تر توسط شخصی مثل اقای ابراهیمی عرضه میشه
2706