2733
2734
عنوان

یه متخصص واسه گوش و حلق و بینی می خوام تو تهران!!!فوریییییییییییی

| مشاهده متن کامل بحث + 166939 بازدید | 111 پست
استاد دکتر هوشنگ زادان فرخ با تجربه به روز 88907677ی
یه سرچی هم تو اینترنت بکنید اسمشون رو
http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر** ادرس کلوپ بنیاد نیکوکاری http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=19528 اللهم صل علی محمد وال محمدو عجل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بهترین دکتر گوش وحلق وبینی به نظر من فقط دکتر احمددانشی که نیکی آدرسشو گذاشته ,چون 4سال پیش که مشکلی برام پیش اومده بود وتصادف کرده بودم بعداز 8تا دکتر رفتن فقط دانشی مشگلمو حل کردومنو خوب کرد
سلام خانم های نازنین و لطیف تر از گل من یه عضو جدیدم . می خواستم نی نی بیارم ولی از وقتی تصمیم گرفتم یه اتفاقی برام افتاده ! مدت دو هفته ای هست که همش احسای می کنم یه چیزی مثل لقمه تو گلوم گیر کرده رفتم دکتر ، آندوسکوپی هم کردم هیچی نبود یکم داروی مرازول و سفالکسین و آموکسی سیلین دادن ولی فایده ای نداشت. میگن به خاطر استرس و عصبی شدنه حالا می ترسم اقدام کنم ، البته یکه کوچولو هم دستام ورم کرده بود. که الان بهتر شدن . نمی دونم الان چیکار کنم می ترسم اقدام کنم
2740
سلام متاسفانه من به هیچ طریقی موفق به ارتباط با دکتر دانشی نشدم . تلفن مطب ایشون هیچوقت جواب داده نمیشه .روز زوج ساعت 3 به بعد هم تماس گرفتم ولی کسی جواب نداد . من این شماره رو دارم : 88794999 شاید تلفنش عوض شده .خواهشن اگر موبایل ، تلفن و آدرسی ازشون دارید به من بگید من سریعا باید به یه پزشک خوب مراجعه کنم سینوسام دارن زندگیمو نابود میکنن.از هیچ دکتری نتیجه نگرفتم تا به حال . تشکر
دخترم یک سرمای معمولی خورد سه بار بردمش پیش امیدوار 50 ویزیت دادم و سه تا 4 ساعت معطل شدم و گفت خوبه اخرین بار روز چهارشنبه بردمش و دخترم دوشنبه با شکایتت که گوشم درد داره بردمش پیش مسعور معماری گفت عفونت شدید گوش داره و پرده گوشش در حال پاره شدنه و دکتر امیدوار فقط گفته بود حساسیته و هیچی نیست خلاصه از 29مردادتا الان درگیرم و هنوز هم التهاب و مایع پشت گوشش هستو نهضت ادامه داره و امروزم میبرمش پیش دکتر دانشی خداکنه متوجه بشن و مشکلش حل بشه در اخرشم بگم گول این دکترای معروف و گرون و نخورین اصلا برای بیماراشون دل نمیسوزونن و براشون مهم نیست
تولد تو رویای واقعی من است
بردمش پیش دانشی خدا بهش سلامتی و طول عمر بده هیچیش نبود یک کوچولو فشار گوش داشت همین درسته ویزیتش بالاست 70 تومن و چهارساعت نشستم با وقت که قبلی ولی عالی بود من راضی بودم
تولد تو رویای واقعی من است
سلام دوستان،من هم تازه وارد هستم و هم قدیمی‌!قدیمی‌ چون خیلی‌ وقت پیش می‌خواستم نی‌ نی‌ بیارم و نشد و من هم پشیمون شدم... حالا بعد از کلی‌ که دوباره به این فکر افتادم ،اومدم اینجا و حس تازه وارد بودن می‌کنم!!! در مورد پزشک گوش و حلق و بینی‌، من یک دکتر میشناسم که چند سالی‌ است که از آلمان آمده و کارش خیلی‌ خوبه و دکتر بسیار دقیقیه..حساسیت فصلی که خواهر من را سالیان سال آزار میداد، و بعد از عمل زیبایی بینی‌ که توسط پزشک دیگری انجام شده و تنفس کلی‌ براش بدتر شده بود،(کلا نفس کشیدن برایش به سختی ممکن بود)،بوسیله این پزشک کاملا خوب شد.اسم این دکتر ،دکتر مجید نصیری است که خیلی‌ دکتر مودب و با حوصله‌‌‌ای است و در بیمارستان مهر مطب دارد...اگر خواستید بقیهٔ اطلاعت را هم در اختیارتان میگذارم. خوب باشین و خندون،مامان‌های مهربون...
2706