2737
2739
عنوان

خانما سرطان صفرایی که پیشرفته شده احتماله خوب شدنش هست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 15496 بازدید | 69 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ای وای😔یه چیزیو جدی بگیرین به حرف یه دکتر اعتماد نکنین حتما پیش یک یا دوتا دکتر دیگه هم ببرین لازمه ...

تهرانیم.طالقانی فرستاد امام خمینی و این تشخیص رو دادن

فقط یه فنر داخل صفرا گذاشتن تا سم خارج شه و زردی بره بیرون

چاقی خرررر است😂
نمیدونم باید بپرسیم

کاملا حرفم موثقه خودم شنبه اونجا بودم بنرشو زدن رو در بیمارستان 

آدرسشم .کرج خ شهید بهشتی .حصارک .بیمارستان شهید رجایی 

گفتن به اونایی که نمیتونن پول درمانو بدن اطلاع بدید

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟
2740
تهرانیم.طالقانی فرستاد امام خمینی و این تشخیص رو دادن فقط یه فنر داخل صفرا گذاشتن تا سم خارج شه و ز ...

صفرا رو چرا خارج نمیکنن اینو که واسه اونایی که سنگ دارن سریع درمیارن و ضرری ام نداره فقط غذای چرب کمتر باید بخورن

ز دشمنان برند شکایت به دوستان                       چون دوست دشمن است ، شکایت کجا بریم ؟
تهرانیم.طالقانی فرستاد امام خمینی و این تشخیص رو دادن فقط یه فنر داخل صفرا گذاشتن تا سم خارج شه و ز ...

بازم یه بیمارستان دیگه هم ببرین حتما.....

به شدت محتاج دعاهاتون هستم دوستون دارم فراموشم نکنین😊فعلا خداحافظتون❤🖤🖤🖤السّلام علی الحسین و علی علیّ ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین🖤🖤🖤هنوز جوونی پس خوش بگذرون😈زندگی طولانیه پس لذت ببر😈همه اینکارو میکنن پس افراطی فک نکن😈تو خیلی گناهکاری پس به گناهات ادامه بده😈سخنانی از شیطان😕..........  یکی از اصلی ترین حقوق من به عنوان یک زنو به عنوان یک انسان حضور توام با آرامش و احترام در جامعه است پس با افتخار مینویسم: من حجاب را دوست دارم...                                      حالا که امضامو خوندین اینم جایزتون😊کاربریم سخته میتونین صدام کنین فرنوووووش😊 اگر قصد سقط دارین قبلش مستند فریاد خاموش  رو ببینید.
یه ماه طالقانی بود نفهمیدن.امام خمینی فهمید

آخه متاستاز به این وسعت باید حداقل یک سال از بیماری گذشته باشه  تو این مدت هیچ علامتی نداشت؟

لطفا برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستین ممنونم
2706