2737
2739
عنوان

پرایمر خوبه یا بد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 65989 بازدید | 41 پست

چی هست؟؟ چطوری باید استفاده کرد؟

هر مردی که به صورت همسر خود سیلی بزند،خدای متعال به نگهبان دوزخ،فرمان میدهد که در جهنم،هشتاد سیلی به گونه اش بزنند.  پیامبر اکرم        هر کس به زن خود فحش و ناسزا بگوید،همان گونه که مار از پوستش خارج میشود،او نیز از ثواب و خیرو خوبی خارج میشود.    پیامبراکرم                                                                             نشستن مرد ،نزد زن و بچه اش،در پیشگاه خداوند محبوبتر از اعتکاف در مسجد من است..پیامبر اکرم

شنیدم مارک بنفیت خیلی خوبه

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کاریته است خوبه؟ فقط اینو داشت؟

من اکثر مارکای معروفو پرایمراشو استفاده کردن نشنیدم اینو ولی حتما از کسی که میخری بپرس به نوع پوستت میخوره یا نه

چون معمولا برای پوستای چرب پرایمر حالت ژله ای داره برا پوستای خشک حالت کرمی

توکه باشی معجزه ای در من رخ میدهد به نام ارامش😍🤗
من اکثر مارکای معروفو پرایمراشو استفاده کردن نشنیدم اینو ولی حتما از کسی که میخری بپرس به نوع پوستت ...

به نظر شما ارزش داره آدم یه مارک خیلی خوب پرایمر بخره (هرچند گرون باشه)ولی روش کرم پودر معمولی استفاده کنه؟

یا اینکه از اول یه کرم پودر خیلی عالی بزنه بدون پرایمر

اثر کدوم بهتره؟

درحادثه کربلا با سه نمونه شخصیت روبه رو می شویم!      "اول حسین (ع)حاضر نیست تسلیمِ حرفِ زور شودتا آخر می‌‌ایستدخودش و فرزندانش شهید می‌شوندهزینه انتخابش را می‌‌دهدو به چیزی که نمی‌خواهد تن‌ نمی‌‌دهداز آب می‌گذرد، از آبرو نه‌"            دوم : یزیدهمه را تسلیم می‌خواهد مخالف را تحمل نمی‌‌کندسرِ حرفش می‌‌ایستد نوه‌ پیغمبر را سر میبرد بی‌آبرویی را به جان میخرد تا به چیزی که می‌‌خواهد برسد"                    سوم: عمرسعد به روایتِ تاریخ تا روز ٨ محرّم در تردید است هم خدا را می‌خواهد هم خرماهم دنیا را می‌خواهد هم آخرت هم می‌خواهد حسین (ع)را راضی‌ کند هم یزید راهم اماراتِ ری را می‌خواهد، هم احترامِ مردم رانه‌ حاضر است از قدرت بگذرد، نه‌ از خوشنامیهم آب می‌خواهد هم آبرودستِ آخر اما عمرِ سعد تنها کسی‌ استکه به هیچکدام از چیزهایی که می‌خواهد نمی‌‌رسد، نه سهمی از قدرت می‌‌برد نه‌ از خوشنامی ما آدمهایِ معمولی‌ راستش نه جرات و ارادهِ حسین (ع) شدن را داریم، نه قدرت و ابزارِ یزید شدن را اما در درونِ همه ما یک عمرِ سعد هستمن بیش از همه از عمر سعد شدن میترسم
من کرم پودر میزنم خوب نیس؟؟

پرایمر زیر ساز ارایشه

روش کرم پودر میزنن اگه لازم باشه پن هم میزنن.

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊
2738
من اکثر مارکای معروفو پرایمراشو استفاده کردن نشنیدم اینو ولی حتما از کسی که میخری بپرس به نوع پوستت ...

یه مارک خوب با قیمت مناسب میتونی معرفی کنید بهم؟

ما چاره ی عالمیم و بیچاره ی تو...
اره عزیزم پرایمر که استفاده کنی بعد روش کرم پودر بزنی باعث میشه کرم پودرت یه دست باشه

چه فرقی با کرم مرطوب کننده داره؟

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
به نظر شما ارزش داره آدم یه مارک خیلی خوب پرایمر بخره (هرچند گرون باشه)ولی روش کرم پودر معمولی استفا ...

پرایمر خوب نسبت به کرم پودر توب ارزون تر از نظر قیمت ولی خب اگه پرابمر بزنی یک کرم پودر معمولی داشته باشی شاید تثبیت کننده ارایشتو ولی مبماسه رو صورتت

به نظرم بهتره ادم یک کرم پودر خوب بزنه چون کرم پودر اورجینال مارکای معروف مثل مک استی لادر یا لانکوم تو خودشون مقداری پرابمر برا بستن منافذ دارن 

توکه باشی معجزه ای در من رخ میدهد به نام ارامش😍🤗
2706