2737
2734

برادر شوهرم ۱۹ سالشه فوق العاده خاله زنکی و بیشخصیت دوساله باهاش قهرم از دست رفتارای زشتش . متاسفانه تو یه خونه زندگی میکنیم و باید تحملش کنم تا خونمون آماده بشه از اینکه محلش نمیدم حرصش گرفته همش دنبال بهونست باهام دعوا کنه خیلی بی ادبه اینقدر بیشخصیت و نفرت انگیزه که سر چیزای کوچیک شروع میکنه دادوفریاد احترام پدر مادرش هم نمیذاره مثلا پریشب مهمان داشتیم اومد سس بزاره روسالاد منم بیخبر سس و زودتر برداشتم فقط چون جای سس و عوض کردم اونم نه به عمد خیلی اتفاقی شروع کرد غر زدن و فلان . شوهرم هم بهش گفت یه دست کتک بخوری آدم میشی حالا اینم بدتر لج کرده با من . چکارکنم که بیخیال بشم نسبت به کاراش خیلی رو مخمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حالا تو فرض کن برادر شوهر تو بچست

مال من چی؟

از شوهرم بزرگتره 

۳۴ سالشه😑

کار نداره دایم تو خونست و در حال دعوا و اعصاب خورد کردن

شاید باورت نشه

وسواس داره ولی خودش بی نهایت کثیفه

مثلا زیرپوشاش همیشه زیرش قسمت شکمش زرده

از بس با زیرپوشاش اون قسمتشو خشک میکنه😷😷😷

یاتو دستشویی روپر از توف و ... میکنه

یه دست شستنش ۲ ساعت طول میکشه

حمامش ۶ ساعت است

کلا از خودش لجن تر تو دنیا وجود نداره

چشم چرونه

میرم خونه مادرشوهرم میبینم از لای در اتاقش داره دید میزنه منو😶

بعد خیلی گیر میده به همه چی

به لباسات به موهات به حجابت به صدای تلویزیونت تو طبقه ی دیگه😥😥

توکلت علی الله.... تا همه امیدم به توست،مرا از خطرات چه باک!
حالا تو فرض کن برادر شوهر تو بچست مال من چی؟ از شوهرم بزرگتره  ۳۴ سالشه😑 کار نداره دایم تو ...

ووواااااييي خدا چققققدررررررررر چنددشش دارم بالا ميارم😰😰😰😰😰

من کاربرى اول kimiajoonjooni2 هستم 😂
2738
بچس

دانشگاه میره خیرسرش  کجاش بچه ست دیگ والا خواهرشوهرم دوازده سالشه شعورش بیشتر از این برادرشه یه برادر شوهر دارم باز ۱۶ سالشه اونم عالیه این فقط بشخصیته